Secure Checkout Secure Checkout
1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content

UZUN BEL KORSE

1 ürün bulundu.
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content
Resim Uzun Bel Korsesi - TEN RENGİ

Uzun Bel Korsesi - TEN RENGİ

  • 1699,99 TL
3 Al 2 Öde
Uzun Bel Korsesi

Bedenine form kazandırmak ve çekici bir imaj sergilemek isteyen kadınlar, özgün ve seçkin bir tasarım çizgisine sahip olan Suwen markasının uzun bel korsesi modelleriyle hayal ettiği vücuda kolaylıkla kavuşabiliyor. Toparlayıcı özellikli ürünler; ev içinde günlük rutin işleri gerçekleştirirken, egzersiz yaparken, kısa tempolu yürüyüşlere çıkarken veya özel bir davete katılırken rahatlıkla kullanılabiliyor. Esnek ve şekillendirici tasarımları, vücudu sararak fazlalıklarınızı kamufle ederken uzun süreli kullanım sonucu zayıflamanıza da büyük bir katkıda bulunuyor. Özgür, yenilikçi ve üretken kadınların markası Suwen dünyasından vücut yapınıza uygun uzun bel korsesi modelini seçerek bedeninizde inanılmaz bir inceltici etki hissedebilirsiniz.

Bedeninizle Yeniden Barışın ve Şıklığı Yakalayın
Yeni trendleri yakından takip eden ve ürünlerinde kaliteye önem veren Suwen, bel korsesi bayan ve bel korsesi erkek ürün seçenekleriyle bölgesel kilolarından yakınanların imdadına yetişiyor. Polyamid ve koton malzeme içeren göbek korsesi modelleri, karın çevresindeki kiloları kamufle ederek daha formda bir görüntü elde etmenize olanak sağlıyor ve sırt bölgesini şekillendirerek daha dik durabilmenize yardımcı oluyor. Askılı ve askısız şekilde tasarlanan uzun bel korsesi seçenekleri, doğum sonrası göbek sarkmalarına karşı da oldukça etkili. Lohusa döneminden hemen sonra kullanmaya başlayarak kısa sürede göbek bölgenizin normal formuna kavuşmasını sağlayabilir ve olası sarkma problemlerinin önüne geçebilirsiniz.

Bacaklarda İnce ve Zarif Bir Duruş
Göbek korsesi erkek ve göbek korsesi bayan ürün yelpazesinde dizlere kadar inen tayt formunda modeller de ön plana çıkıyor. Dikişsiz ve esnek dokulu uzun bel korsesi Belden üst bacak bölgesine kadar saran bu işlevsel parçalarla vücut hatlarınızı daha şekilli bir görünüme bürüyebilirsiniz. Üstelik ekstra inceltici etkileri sayesinde iki bedene kadar zayıflama hissi yaşayabilirsiniz. Bel korsesi kadın ürün skalasında hem sade hem de dantelli ve yaka işlemeli modellere de yer veriliyor. Özellikle işlemeli, motifli ve dantel eklentili uzun bel korsesi seçenekleri, tıpkı bir iç giyim ürünü gibi tüm feminen kıyafetlerle kombine edilerek kullanılabiliyor. Bacak bölgesini sararak zayıf gösteren ürünleri, sigaret pantolonların veya taytların içerisine giyerek de kullanabilirsiniz.

Uzun Bel Korsesi Modelleriyle Özel Davetlerin Yıldızı Siz Olun
Üst karından basen bölgesine kadar vücudun genelini kavrayan uzun bel korsesi çeşitlerini günlük hayatta kullanabileceğinizi gibi özel gecelerde de tercih edebilirsiniz. Ürünlerin esnek, dikişsiz ve toparlayıcı etkisi, vücudunuzu mükemmel şekilde sararak şifon ve saten gibi ince elbiseleriniz eşliğinde bile kusursuz şıklıklar yakalayabilmenize yardımcı oluyor. 
Balık ve kalem stil tüm elbiselerle kullanabileceğiniz uzun bel korsesi modelleri, yumuşak ve esnek dokulu kumaşlarıyla bedeninizde hiç bir baskı yaratmıyor. Aksine kendinizi gün boyu kendinizi rahat ve ferah hissedebilmenize yardımcı oluyor. Nefes alabilen özellikleri ise terlemenizi önleyerek kuru kalmanızı mümkün kılıyor. Suwen iç giyim koleksiyonlarından ihtiyacınıza uygun korseleri sepetinize ekleyerek tarzınızı yansıtacak en zarif kombinleri yapabilir, kibar ve naif imajınızla bir adım öne çıkabilirsiniz.