Secure Checkout Secure Checkout
1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content

Bel Korse

1 ürün bulundu.
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content
Resim Uzun Bel Korsesi - TEN RENGİ

Uzun Bel Korsesi - TEN RENGİ

  • 1699,99 TL
3 Al 2 Öde
Bel

İç giyim konusunda oldukça şık ve kaliteli ürünler sunan Suwen markasının bayan bel korsesi modelleri, bel oyuntusunu öne çıkaran, rahat bir kullanım sunan özellikleriyle şık ve ince görünmek isteyen kadınların tercihi oluyor. Günümüzde pek çok kullanım şekli bulunan korseler, antik çağlardan bu yana kadınların vücut hatları konusunda güzellik sırları arasında yer alıyor. Birçok kadın tarafından arzu edilen kum saati vücut hatlarını oluşturma konusunda destek olan Suwen korseler, birkaç beden incelme sağlayarak kusursuz bir görünüm sunuyor. İnceltici korse modelleri ile dilediğiniz elbiseyi özgürce giyerek tüm bakışları üzerine toplamanız an meselesi!

Suwen Korse İle Her Gün Daha İnce!
En şık kıyafetleri dilediği an üzerinde taşıyabilmeyi seven şık ve bakımlı kadınlar için en iyi yardımcı niteliği taşıyan korseler, yalnızca giysilerin üzerinizde güzel durmasını sağlamakla kalmıyor. Korseler, uzun süreli istikrarlı bir kullanım ile hedeflediğiniz bölgelerde gerçek anlamda incelme sağlamayı başarıyor. Kadınların en çok şikayetçi olduğu bölgeler olan göbek ve bel bölgelerindeki yağlanma ile sarkık görünüm probleminin önüne geçen bel korsesi en çok tercih edilen korse modeli olarak öne çıkıyor. Giysilerin giyildiğinde daha şık görünebilmesi için tercih edilen korseler ve terleme yoluyla incelmeyi hızlandıran termal bel korsesi ürünlerinin düzenli kullanım sonrasında göbek ve bel bölgelerinde toparlanma sağladığı görülüyor. Kendinize bel korsesi kullanımını alışkanlık haline getirip, günlük yaşantınızda kullandığınız giysilerin içerisine korse giyerek zamanla vücudunuza form kazandırabilirsiniz. Aynı zamanda spor aktivitelerinizde spor bel korsesi kullanarak bel bölgenizi destekleyebilirsiniz. Bel korselerinin dışında Suwen'de rahatlıkla bulabileceğiniz body korse, etek korsesi, külot korse, mideli korse, paçalı, tayt ve elbise korse gibi korse seçenekleri ile vücudunuzda rahatsız olduğunuz ve forma girmesini istediğiniz diğer bölgeler için de incelme sağlayabilirsiniz.

En Özel Günlerde Özgürce Giyinebilirsiniz!
Özel günler ve davetlerde giymek istediğiniz şık elbiseler, etekler ve bluzların üzerinizde son derece şık durmasını sağlamak elinizde! Suwen inceltici bel korsesi modelleri ile göbek ve bölgenizdeki fazlalıkları sorun etmeden özgürce giyinmeniz mümkün oluyor. Özellikle kadife, şifon veya dar kesimli elbiselerin tüm vücut hatlarını aynı zamanda da mevcut vücut kusurlarını belli etme özelliği sebebiyle pek çok kadın kendini istediği elbiseyi giymekten alıkoyabiliyor. Suwen ince bel korsesi ürünleri, karın bölgesini, göbek bölgesini, bel ve belin yan bölümlerini toparlayıp şekillendirerek giysi altından belli olmayan özel kumaş yapısı ile dilediğiniz kıyafeti en doğru şekilde taşımanızı sağlıyor. Suwen bel korsesi kadın giyimde en şık seçenekleri özgürce değerlendirebilmenizi sağlarken  vücut hatlarınızın daha alımlı ve daha fit görünmesine de imkan tanıyor. Size yalnızca şık ve fit bir görünümün keyfini çıkarmak kalıyor!

Bedeninizle Barışın!
Suwen bel korsesi bayan iç giyim ürünleri, tüm kadınların bedeni ile barışık ve özgüven sahibi bireyler olmalarını sağlayan en özel ürünlerden biri olarak beğenilerinize sunuluyor. Bel ve karın bölgesindeki yağlanmadan yakınan kadınlar ile doğum sonrası kilolarını dert eden anneler bel korsesi modelleri yardımıyla bedenleri ile barışıp daha mutlu olabiliyor. Hayalinizdeki vücut görünümüne kavuşmanızı sağlayan zayıflatan bel korsesi çeşitleri, incelmenize yardımcı olurken, aynı zamanda bel bölgenize de destek veriyor. Doğru bir duruş ve bel bölgesine verilen yükün doğru ayarlanması konusunda iyi bir destek sağlayan destekli bel korsesi modelleri, bel sağlığınıza katkıda bulunurken, dik durmanızı destekleyerek size daha feminen bir duruş sağlıyor. Esnek ve hava alabilen özel kumaşlarla tasarlanan Suwen korseler, bedeninizi doğru bir şekilde sıkılaştırıp ince bir görünüm sağlarken teninizin hava almasını da engellemiyor. Görsel açıdan hoş bir görünüm sağlarken sağlık açısından da size katkıda bulunan bel korsesi faydaları kadınların hayatını kolaylaştıran nitelik taşıyarak vazgeçilmez ürünler haline geliyor. 

Kıyafetlerinizi özgürce giyebilmenizi ve bedeninizle barışmanızı sağlayan şık ve rahat Suwen korselere kolaylıkla sahip olabilmek için size en uygun korse ürününü sepetinize ekleyebilirsiniz.