150 TL ve Üzeri Alışverişlerde KARGO BEDAVA!
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content

STRAPLEZ SÜTYEN

7 ürün bulundu.
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content
Straplez

"Güzellik ayrıntıda gizlidir." prensibine bağlı yaşayan kadınlar, Suwen straplez sütyen modellerini tercih ediyor. Böylece omuz dekolteli kıyafetlerle cesur bir duruş sergilerken, sütyen askılarıyla uğraşmak zorunda kalmıyor. Şeffaf askıya bile tahammül edemeyen kadınlar, göğüslerinin duruşundan ödün vermemek için straplez sütyen tercih ederken yalnızca Suwen'e güveniyor. Aksi takdirde, askı olmadığında göğüsler sarkık görünebiliyor, biçimsiz durabiliyor. Bu da kadınları mutsuz ediyor.

Ne Giydiğinizin Önemi Yok; Önemli Olan İç Güzelliğiniz!
Dış giyime ne kadar önem verirseniz verin; kusursuz bir görünüme sahip olmanızı içinize giydiğiniz sütyen, korse, body ve külotlar sağlıyor. Yanlış seçilen iç giyim ürünleri vücudunuzun sarkık ve biçimsiz görünmesine neden oluyor. Yılların verdiği tecrübeyle sektörün parlayan yıldızı olan Suwen; iç giyim ürünleri ile vücudunuzu en ideal şekle sokuyor. Sütyen modellerinde iddiasını koruyan Suwen, straplez sütyen ve büstiyer sütyen modelleri ile çalışan kadınların gözdesi oluyor! Askıları çıkartılıp takılabilen askısız sütyen modelleri; hem özel günlerinde hem de günlük hayatta çalışan kadınların imdadına yetişiyor. Omuz veya sırt dekolteli bluzlar, blazer ceketlerin içine giyilen ip askılı bodyler, straplez ve kolsuz elbiseler, Suwen straplez sütyen modelleri ile kusursuz görünüme ulaşıyor. Rahatına düşkün olanlar sütyen yerine straplez büstiyer kullanmayı tercih ediyor. Yarım büstiyer sütyen modelleri; göğüslerinizi sıkı bir şekilde dik tutarak daha rahat hareket etmenize olanak sağlıyor. Bu nedenle özellikle gün içinde sürekli hareket halinde olan kadınlar, büstiyer sütyen seçeneklerine yöneliyor.

Kendine Yakışanı Bilen Kadınlar İçin
Kadınların iç çamaşırlarına ilişkin yaptıkları seçimler, kendilerine olan güvenlerini temsil ediyor. İç giyimde Suwen'i seçen kadınlar, demek oluyor ki kendilerini daima en iyilerine layık görüyor. Suwen straplez sütyen kullananlar, hangi beden giyiyor olursa olsun muhteşem göğüslere sahip olabiliyor. Kıyafetlerinizin duruşunu değiştiren straplez sütyen modelleri 75B'den 85C'ye kadar farklı beden seçenekleri ile satışa sunuluyor. Ayrıca kıyafetinizin rengine uygun olarak tercih edebileceğiniz straplez sütyen seçenekleri arasında ten rengi ürünler ön plana çıkıyor. Hem koyu renk hem de açık renk kıyafetlerin içine giyilebilen ten rengi sütyenler, vücudun görsel bütünlüğünü koruyor. İç çamaşırını teşhir etmeden gizemli bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar, açık renk kıyafetlerin altına ten rengi veya beyaz straplez sütyen giyiyor. Ancak kontrast yaratarak dikkat çekmek isteyenlerin tercihi siyah straplez sütyenden yana oluyor. Beyaz gömlek, bluz veya elbisenin içine giyilen siyah straplez sütyen, cesur tavrıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Suwen ile Harekete Geçin!
Straplez sütyen giyen kadınlar Suwen sayesinde harekete geçmekten korkmuyor. Sıradan ürünlerin aksine hareket esnasında duruşundan ödün vermeyen Suwen straplez sütyen modelleri; yoğun tempoda çalışan kadınlar için ideal! Ayrıca düğün, davet ve organizasyonlarda strese girmenize de gerek kalmıyor! Suwen sütyenler ne kadar dans ederseniz edin; vücudunuzda kusursuz bir duruş sergilemeye devam ediyor. Mükemmel sütyen kalıpları ile tüm kadınları mutlu etmeye devam eden Suwen, pijamadan korseye, plaj ürünlerinden çeyiz sandığının içerisindeki tüm ayrıntılara kadar her an yanınızda. İhtiyacınız olan sütyen modelini ya da ev ve iç giyim ürünlerini hemen sepetinize atın, kalitenin ve konforun tadını çıkarın.