60 TL ve Üzeri Alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO!
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content

Straplez Sütyen

16 ürün bulundu.
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content

Suwen Kadın Straplez Sütyen Modelleri

Klasik balkonet sütyenler günlük kullanım için her ne kadar rahat olsalar da, yapıları gereği her giysi ile uyumlu bir eşleşme sağlayamayabiliyor. Bu noktada ise kadınların yardımına, çıkarılabilir askıları ile straplez sütyenler yetişiyor. Askısız, göğüs ve omuz dekolteli kıyafetlerin altında ideal bir görünüm sağlayan straplez sütyen modelleri, ayrıca silikonlu iç bantlarıyla da kullanım boyunca sabit kalabiliyor.

Peki, straplez askısız sütyenlerin tüm bu özelliklerine rağmen, bugüne kadar denediğiniz modellerde bir türlü istediğiniz rahatlığı elde edemediniz mi? Eğer şu an bu sayfadaysanız, hayalinizdeki görünüme ve konfora ulaşmak sizin için artık oldukça kolay! Farklı göğüs yapılarına uygun birbirinden şık straplez sütyen modellerini beğeninize sunan Suwen; sizi bugüne kadar yaşadığınız kayma, düşme ve elbise altından belli olma gibi sorunları unutmaya davet ediyor!

Dilerseniz Suwen sütyen çeşitlerinden ihtiyacınız olan straplez sütyen modellerini sepetinizi ekleyebilir ve hemen sipariş oluşturabilirsiniz!

Destek Düzeyine Göre Kadın Straplez Sütyen Modelleri

Dolgusuz/Desteksiz Straplez Sütyenler

Boş kap yapısına sahip olan dolgusuz straplez sütyenler, göğüslerin doğal hacmini koruyarak daha şekilli bir form kazanmasını sağlıyor. Böylece toparlayıcı özelliğe de sahip olan bu desteksiz sütyenler, Suwen’in ideal kap ve sırt tasarımları sayesinde büyük beden kullananlar tarafından da rahatlıkla tercih edilebiliyor.

Dolgulu/Destekli Straplez Sütyenler

Dolgunlaştırıcı straplez sütyen olarak da adlandırılan straplez destekli sütyenler, göğüslere daha hacimli bir form kazandırmak için dolgulu bir kap yapısına sahip oluyor. Bu sayede, özellikle de straplez elbise altına sütyen arayışına ideal bir yanıt veriyor. Siz de göğüslerinize nefes kesici bir görünüm katacak dolgulu straplez sütyen modellerini arıyorsanız, Suwen’de tam zevkinize göre şık seçenekler bulabilirsiniz.

Yarı Destekli Straplez Sütyenler

Yarı destekli straplez sütyen modelleri, küçük veya orta hacme sahip göğüslere daha dik ve dolgun bir form kazandırarak feminen görünümü daha da güçlendiriyor. Suwen’in yapışkanlı silikon yapısına sahip lazer kesim dikişsiz straplez sütyeni, bunun için hem göğüs şekillendirme ihtiyacınıza hem de straplez abiye/gelinlik için sütyen arayışınıza aynı anda cevap veriyor.

Formuna Göre Kadın Straplez Sütyen Modelleri

Tam Destekli/Push-Up Straplez Sütyenler

İç giyimde kadınların tüm arzularına yanıt veren Suwen, “Push up sütyen straplez olarak kullanıma uygun olur mu?” diyenler için de iddialı bir yanıtla geliyor: Push-up/tam destekli straplez sütyen… Sabit duruşundan ödün vermeden göğüslere iki bedene kadar daha fazla hacim kazandıran bu model, dekolteli giysilerinizle göz kamaştırmanız için sayfanın hemen üst kısmında sizi bekliyor!

Toparlayıcı/Küçültücü Straplez Sütyenler

Straplez sütyen büyük bedende konforsuz bir kullanıma neden olur.” düşüncesi, Suwen straplez sütyenlerin eşsiz kalıp ve kavrayış özellikleriyle geçmişe karışıyor! Boş kap yapısına sahip desteksiz ve dolgusuz modeller, büyük göğüsler için straplez sütyen kullanımında memnuniyeti garanti altına alıyor. Siz de hem askısız kullanıma uygun hem de minimizer etkili bir model arıyorsanız, Suwen’in straplez küçültücü/toparlayıcı sütyenlerine mutlaka göz atmalısınız!

Yardımcı Materyaline Göre Kadın Straplez Sütyen Modelleri

Balenli Straplez Sütyenler

Balenli sütyen modelleri, göğüslerin alt kısmını yuvarlak bir hat şeklinde çevreleyerek daha şekilli bir görünüm sağlıyor. Siz de rahatsızlık hissi yaşamadan kullanabileceğiniz balenli straplez sütyen seçimi konusunda, Suwen kalitesine güvenebilirsiniz!

Balensiz Straplez Sütyenler

Ağırlıklı olarak yapışkanlı ve sırt bandı olmayan straplez sütyenlerde bulunan balensiz tasarımlar, göğüslerin hareket özgürlüğünü kısıtlamadan ideal bir tutuş sağlayabiliyor. Hem balensiz hem de kullanışlı ve uzun ömürlü bir balensiz straplez sütyen deneyimi için siz de tercihinizi Suwen’in silikon abiye sütyeninden yana yapabilirsiniz.

Çıkarılabilir Askılı Straplez Sütyenler

Takılıp çıkarılabilir omuz bantlarına sahip olan straplez askılı sütyenler, gelinlik ve abiye gibi özel elbiselere rahatlıkla uyum sağlayabilmesinin yanı sıra, günlük kullanımda da tercih edilebiliyor. Hem özel organizasyonlarınızda hem de günlük yaşantınızda daima kullanmak isteyeceğiniz çıkarılabilir askılı straplez sütyen modellerine Suwen farkıyla sahip olabilirsiniz!

Askısız Straplez Sütyenler

Straplez sütyenlerin pek çoğu çıkarılabilir askılara sahip olmakla birlikte, yapışkanlı olanlar başta olmak üzere bazı modellerde bu özelliğe gerek duyulmuyor. Siz de tamamen askısız olmasına rağmen çok rahat kullanabileceğiniz bir sütyen arıyorsanız, Suwen’in straplez askısız sütyen modellerine göz atabilirsiniz.

Bedenine Göre Kadın Straplez Sütyen Modelleri

Büyük Beden Straplez Sütyenler

Suwen, büyük bedene özel straplez sütyen modelleri ile dolgun göğüslere sahip olan kadınları da unutmuyor! 70D’den başlayarak 95B’ye kadar pek çok bedeni bulunan Suwen büyük beden straplez sütyen modelleri, büyük göğüslü kadınların askısız üstlerde yaşadığı tüm sorunlara konforlu çözümler sunuyor.

Normal Beden Straplez Sütyenler

Suwen’in straplez sütyen kategorisinde küçük, orta ve ideal büyüklüğe sahip göğüsler için pek çok alternatif bulabilirsiniz. Sizin için en doğru sütyen bedenini biliyorsanız, favori straplez sütyeninizi kalıp seçenekleri tükenmeden hemen şimdi sipariş verebilirsiniz!

Straplez Sütyenler Hakkında Sık Sorulan Sorular

Straplez Sütyen Nedir?

Straplez sütyen, dekolteli ve askısız elbiselerle kullanılabilen sütyen modellerini ifade ediyor. Kimi modeller opsiyonel olarak çıkarılabilir askılara sahipken, kimi modeller ise direkt askısız kullanıma özel olabiliyor.

Straplez Sütyen Nasıl Düşmez?

Straplez sütyen nasıl durur sorusunun yanıtı, sırt bandının iç kısmında yer alan kaymaz silikon bantlarda gizli! Rahatsızlık hissi vermeden cilde tutunan silikon bantlar, sütyenin gövdede sabit durmasını sağlayarak düşme ve kayma gibi risklerin önüne geçiyor.

Straplez Sütyen Nasıl Kullanılır?

Straplez sütyenler, modeline göre hem askısız hem de askılı bir şekilde kullanılabiliyor. Standart sütyenler gibi kolayca takılabilen bu modeller, giyildiği anda sabitlenerek gün boyu risksiz bir kullanım sağlıyor.

Straplez Sütyen Ne Demek?

Straplez sütyen tamlamasının ilk kelimesi, İngilizcede “askısız” anlamına gelen strapless sözcüğünden geliyor. Bu sözcük ise askı anlamına gelen strap kelimesine olumsuzluk belirten “-less” ekinin gelmesiyle oluşuyor. Dolayısıyla straplez sütyen, aslında askısız sütyen anlamında kullanılıyor.