Secure Checkout Secure Checkout
1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!

İK POLİTİKAMIZ


İşe Alım En Önemli İşimiz: Doğru İnsan Doğru İş
İnsan Kaynakları olarak önceliğimiz, doğru işe doğru adayı yerleştirmektir.  Bu doğrultuda işe alım sürecinde ayrım yapmadan işin gereksinimlerini ortaya koyarak bunu tam olarak karşılayacak yetkinlikte adayları değerlendiririz.

“En önemli kaynağımız insan” anlayışı ve start-up ruhumuz ile bireysel ve şirket performansını en iyi şekilde yerine getirilebilmesinde nitelikli insan kaynağının, başarı ve büyümede en önemli faktör olduğunun bilinciyle, çalışanlarımıza potansiyellerini gerçekleştirebilecekleri, inisiyatif alabilecekleri bir çalışma ortamı sunarız.

Yeteneğinle Geleceğini Yönet

Suwen; eğitim düzeyi, yeniliklere ve değişime açık, girişimci, kendini, işini ve ekibini geliştirmeyi hedefleyen, yüksek potansiyelli çalışanlara şirket içerisinde yatay ve/veya dikey kariyer fırsatları sunmayı hedefler.

İşin gerektirdiği nitelikler, kişisel beceriler, yetkinlikler ve bireysel performanslar ele alınır, objektif ve adil bir değerlendirme yapılır.

Eğitim, Gelişim
Çalışanlarımızın Suwen kültürüne adapte olması, eğitim ve gelişimlerinin sürdürülmesi önceliklidir.Yöneticilerin, hem kendilerini hem de takım arkadaşlarını sürekli olarak yetiştirip geliştirmesine önem verilir.

Yüksek Performansla Hedefini Yükselt

Saha çalışanlarımızın aylık olarak belirlenen hedef gerçekleştirme oranları takip edilerek prim politikası ile ödüllendirilir. Kampanya dönemlerinde ekstra başarıyı da ödüllendirmek, fark yaratan arkadaşlarımızı alkışlamaktan mutluluk duymaktayız.

 
Şirketimizdeki kariyer fırsatları için Kariyer.net ve Secretcv.com’daki ilanlarımızı takip edebilir veya ik@suwen.com.tr adresine Cv’nizi ön yazıda çalışmak istediğiniz pozisyonu belirterek gönderebilirsiniz.

Kariyer.net üzerindeki açık ilanlarımız için tıklayınız.

Secretcv.com üzerindeki açık ilanlarımız için tıklayınız