150 TL ve Üzeri Alışverişlerde KARGO BEDAVA!
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content

YARI DESTEKLİ SÜTYEN

6 ürün bulundu.
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content
Yarım Dolgulu

Dolgulu sütyenler, oldukça şık tasarımlarıyla göğüslere vurgu yapmak isteyen kadınlar için ideal bir üründür. Göğüslerin daha dolgun ve feminen görünmesi için sütyen cuplarının içine yerleştirilen destekler, göğüslerinizin istediğiniz büyüklükte ve dolgunlukta görünmesini sağlar. Tam dolgulu sütyenleri daha çok küçük göğüslü kadınlar tercih ederken yarım dolgulu sütyen modelleri rahatlık açısından başarılı bir ürün olarak öne çıkar ve tüm göğüs cuplarına uyum sağlar. Suwen yarım dolgulu sütyen modelleri ile göğüsleriniz kolayca çok daha çekici bir görünüme kavuşabilir.

Yarım Dolgulu Sütyenin Verdiği Özgüvenle Tanışın!
Her kadının sahip olmak istediği belirli bir vücut tipi vardır. Kimisi sıkı kalçalar isterken kimisi de dolgun göğüslere sahip olmak ister. Spor ve beslenme düzeni ile vücuttaki bazı bölgelerin görünümü değiştirilebilir. Ancak göğüs şeklini ve boyutunu sporla değiştirmek ne yazık ki pek mümkün değildir. Dolgun ve dik göğüslere sahip olmak için en geçerli çözüm estetik ameliyatlardır. Ancak her kadın bunun için ameliyat olmak istemeyebilir. Yarım dolgulu sütyen modelleri, ameliyat olmadan dolgun göğüslere sahip olmak isteyen kadınlar için özel olarak tasarlanmışlardır. Yarım dolgulu sütyenlerin kap bölgesinde göğüslerinizin daha dik durmasına yardımcı olan destek kısımları bulunur. Bu destekler yarım dolgulu olabileceği gibi tam dolgulu da olabilirler. Yarım dolgulu sütyen çeşitleri, destek kısımları sayesinde göğüslerinizi dik tutar ve aynı zamanda da göğüslerinizin birkaç beden daha büyük gözükmesini sağlar. Bu sayede dekolteli kıyafetleri daha rahat ve özgüvenli bir şekilde giyebilirsiniz. Dolgulu sütyenler doğru kullanımla uzun vadede göğüs sarkma oranın da büyük ölçüde azalmasına yardımcı olur. Yarım dolgulu sütyen modellerinin sadece küçük göğüslü kadınlar tarafından kullanıldığının yanılgısına kapılmamak gerekir. Bu tarz dolgulu sütyenler büyük göğüslü kadınlara da konfor alanı yaratmaktadır. Çoğu zaman büyük göğüslere sahip olan kadınlar omuz ve sırt ağrılarından şikayetçi olurlar. Yarım dolgulu sütyen modelleri alttan göğüslerinizi desteklediği için omuzlarınıza binen yük azalır. Böylelikle de omuz ve sırt ağrılarınızda azalma hissedebilirsiniz.

Rahatlık ve Şıklık Bir Arada
Yarım dolgulu sütyen
modelleri ile şık gözükürken rahat hissetmeniz de mümkün! Rahat hissetmeniz için doğru beden seçimi yapmanız oldukça önemlidir. Sütyen bedenlerinde 85A, 70C, 80B gibi terimlerle karşılaşırsınız. Burada sayı olan kısım sizin sırt ölçünüz, harf olan kısım ise cup/kap ölçünüzdür. Sütyen bedeninizi evde kendiniz rahatlıkla ölçüp bedeninizi öğrenebilirsiniz. Yarım dolgulu sütyen seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da sütyeni nerede ve nasıl bir kıyafetle giyeceğinizdir. Günlük kullanım için daha sade tasarıma sahip olan sütyenleri tercih edebilirsiniz. Davetler ve özel geceler için ise daha iddialı ve şık sütyen modellerine yönelebilirsiniz. Sütyen seçimi yapmak kadar sütyeni doğru kullanmak da önemlidir. Sütyeni takarken askılarının doğru bir şekilde ayarlandığından ve sütyenin kap kısmının göğüslerinizi tam kavradığından emin olun.

Suwen'in her göğüs tipine uyum sağlayan mükemmel sütyen kalıpları ile tanışmanın tam zamanı. En iyi kumaşlarla tasarlanan yarım dolgulu sütyen modellerini hemen şimdi sepetinize atın, kusursuz rahatlığın keyfine varın.