150 TL ve Üzeri Alışverişlerde KARGO BEDAVA!
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content

DESTEKLİ/ PUSH UP SÜTYEN

22 ürün bulundu.
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content
Dolgulu

Dolgulu sütyen, diğer bir ismiyle destekli sütyen, göğüs bölgesinin daha dolgun durması ve toparlanması için sütyenin içine destek konulması anlamına geliyor. Bu sütyen modelinde alt ve yan kısımlardaki dolgu, göğsü sıkıştırıyor, yukarı kaldırıyor. Bu da hayalinizdeki göğüslere kolayca ulaşmanızı kolayca sağlıyor. Dolgulu sütyen modelleri küçük göğüslü kadınların yanında göğüslerindeki sarkmadan yakınan kadınların da vazgeçilmezi oluyor! Push up ne demek diye merak edenler için hemen yanıtlayalım:  Push up kelimesi İngilizcede yukarı itmek, kaldırmak gibi anlamlar taşıyor. Mucizevi modeller olarak öne çıkan Suwen push up sütyen modelleri, göğüsleri 2 beden büyütüyor.

Şık ve Özel Seçimler Sizi Bekliyor!
Her kadının bedeni farklıdır. Bu durum birçok çeşit sütyene ihtiyaç duyulması anlamına geliyor. Sütyenler kendi içinde dolgusuz sütyen, dolgulu sütyen, balenli sütyen gibi çeşitlere ayrılıyor. Dolgulu sütyen modelleri de kendi içinde tam dolgu, yarım dolgu şeklinde ayrılıyor. Göğüslerini küçük bulan kadınlar tam dolgulu sütyenleri tercih ederken, hem biraz daha büyük göstermek hem de göğüslerin daha toparlanmış olmasını sağlamak isteyen kadınlar yarım dolgulu sütyenleri tercih ediyor. Balenli sütyen nedir, sorusunun yanıtı için ise önce balenin ne olduğunu açıklamak gerekiyor. Balen, bazı sütyenlerin içinde yer alan ve göğüs bölgesini toparlamaya yarayan, telden veya plastikten yapılmış esnek çubuk. Özellikle göğüsleri nispeten daha büyük olan kadınların tercihi balenli sütyenden yana oluyor. Suwen Shakira Bra sütyen modelleri, hem iri göğüslere hem küçük göğüslere uyabilecek bir sütyen olarak öne çıkıyor. Yandan destekli sütyen modellinin aynı zamanda destekleri çıkıp takılabiliyor ve destek kısmındaki cepler  pamuk olduğundan dolayı terleme yapmıyor, rahatsız etmiyor. Suwen'in Lotus dantelli destekli sütyen modelleri, omuz askılarındaki dantel detaylarla öne çıkıyor. Geceliği, sabahlığı, şortu, atleti ve pantolonu da bulunan bu takım, çeyiz listenizin içerine gitmeye aday! Jasmin Sütyen modelleri ise hem küçük göğüsler için dolgulu hem de iri göğüsler için boş cuplu olarak farklı seçeneklere sahip. Geniş renk seçeneklerine sahip modellerin alt çamaşırlarını da bulabilirsiniz. Suwen çift destekli sütyen modellerinin, destek kısmı takıp çıkarılabiliyor ve göğüsleri iki beden daha büyük gösterebiliyor. Ancak pamuklu ve rahat bir ürün olması nedeniyle küçük göğüslü kadınların da tercihini oluşturuyor. Suwen Süper pusp up sütyen modelleri de yine çift destekli olması ile öne çıkıyor ve 70 bedenden başlayıp 85 bedene kadar küçük göğüslü kadınların kurtarıcısı olmayı başarıyor. Göğüs bölgenizin daha dolgun görünmesinden hoşlananlardansanız, tam destekli sütyen modellerini deneyebilirsiniz.

Tarzınıza ve Bedeninize En Uygun Sütyen Modellerini Keşfedin
Dolgulu sütyen seçiminde, sütyenin birçok özelliği bir arada bulunmalı. Sütyenin hem göğüs bölgesinin çekici göstermesi hem rahat olması hem de kaliteli olup uzun ömürlü olması beklenir. Bu nedenle dolgulu sütyen alışverişi fazladan araştırma ve titizlik gerektirir. Alışveriş yapılacak markanın bilinirliği bu noktada önem taşır, marka tüm bu koşulları ancak kaliteli malzeme kullanımı ve yılların getirdiği deneyim ile sağlayabilir. Suwen bu noktada kadınların en büyük yardımcısı oluyor ve şıklıkla kaliteyi kadınlara bir arada sunarak dolgulu sütyen alışverişini en keyifli hale getiriyor. Mükemmel sütyen kalıpları ile kadınların güvenini kazanan Suwen dolgulu sütyen modelleri ile hayalinizdeki görünüme en konforlu haliyle ulaşabilirsiniz.   
Özellikle dolgulu sütyen seçiminde alacağınız sütyen bir ihtiyaçtan kaynaklanıyorsa ne tarz bir kıyafetle giyileceğini düşünmeniz önem taşıyor. Günlük kullanım veya özel bir günde özel bir elbise için kullanılacak oluşu, kıyafetin rengi, kıyafetin dekoltesi gibi faktörler sütyen seçiminde önemli role sahip. Örneğin dar bir kıyafetin içinde dolgulu bir sütyeni tercih etmeniz, istediğiniz romantik silueti oluşturmanızı sağlayacaktır. Bunun yanında giyeceğiniz kıyafete göre siyah ya da farklı renklerde, desenli veya desensiz, askılı veya askısız, dantelli veya düz sütyen seçmeniz gerekebilir. Derin göğüs dekolteli bir elbise giyecekseniz ortası dekolteli Super Bra, bluz içine giyecekseniz dantel askı detayıyla Lotus Bra sizin için en uygun seçim olabilir. İster romantik bir gece, ister şık bir davet.. İhtiyacınız olan her anda, görünümünüzü taçlandırmak için Suwen dolgulu sütyen modelleri yanınızda! 
Tarzınıza uygun dolgulu sütyen modellerini bulabilmek için en doğru yerdesiniz! Onlarca seçenek arasından beğendiğiniz ürünü sepete atıp kolayca satın alabilirsiniz.