250 TL ve Üzeri Alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO!
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content

Büstiyer / Bralet

23 ürün bulundu.
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content

Suwen Kadın Büstiyer/Bralet Modelleri

İç çamaşırı modelleri genel olarak işlevsellikleri ile ön plana çıkıyor olsa da özellikle kadın iç giyiminde, özel günler için şıklık da bir hayli önem taşıyor! Tasarımın ön planda olduğu iç giyim ürünleri arasında ise çok yönlü kullanım imkanları ile büstiyerler ve braletler bir adım öne çıkıyor!

Göğüslere form kazandıran bir iç giyim ürünü olarak tercih edilebilen büstiyerler ve braletler, aynı zamanda göz alıcı tasarımları ile özel günlerde de kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra büstiyer ve bralet modelleri gömlek, ceket, kimono ya da transparan giysilerle günlük giyimde de oldukça etkileyici görünümler yaratabiliyor. Birbirinden şık ve konforlu kadın büstiyer ve bralet modelleri, Suwen’de sizleri bekliyor!

Dilerseniz Suwen’in tüm sütyen modellerinden kadın büstiyer çeşitlerini seçebilir ve hemen sepetinize ekleyebilirsiniz

Kadın Büstiyer Modelleri

Modeline Göre Büstiyer Modelleri

Dantelli Büstiyerler

Dantelli büstiyer modelleri, özel günler ve şık kombinler söz konusu olduğunda neredeyse herkesin beğenerek kullandığı iç giyim ürünlerinden biri! Zarif stilleriyle bir adım öne çıkan dantelli büstiyerler, dikkat çekici dokuları sayesinde iddialı bir görünüm yaratmak için de benzersiz birer seçenek oluyor. Siz de bu etkileyici iç giyim ürünleri için sayfanın üst kısmına tekrar göz atabilirsiniz!

Destek Düzeyine Göre Büstiyer Modelleri

Yarı Destekli Büstiyerler

Kup kısmının iç-alt yarısı dolgulu olan büstiyerlere yarım dolgulu büstiyerler adı veriliyor. Bu büstiyer modelleri, göğüsleri alt kısımdan destekleyerek olduğundan daha dik bir görünüme kavuşturmaya yardımcı oluyor. Yarı dolgulu büstiyerler ayrıca, küçük beden göğüslere daha hacimli bir görünüm kazandırmak için de avantaj sağlıyor. Suwen yarı destekli sütyen modelleri ise yumuşak dolgu kısımları ile göğüslere rahatsızlık hissi vermeden çekici bir form kazandırıyor.

Yardımcı Materyaline Göre Büstiyer Modelleri

Çıkarılabilir Askılı Büstiyerler

Suwen, büstiyer modellerinin tasarımında çıkarılabilir askıları tercih ediyor. Böylece askılı büstiyerler, tercihe göre straplez büstiyer olarak da kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra ayarlanabilir özellik de taşıyan askılar, destek düzeyinin istenilen seviyede ayarlanmasına da yardımcı oluyor.

Kuplu Büstiyerler

Suwen kuplu büstiyer modelleri, göğüs uçlarını gizlemek ve göğüslere daha yuvarlak bir form kazandırmak için oldukça ideal seçenekler! Üstelik ince sünger ve kaliteli kumaş ile oluşturulan kup kısımları, herhangi bir şekilde rahatsızlık hissi oluşmasının da önüne geçiyor. Ayrıca kuplu büstiyer modelleri, göğüslerin hareket sırasında dahi sabit ve şekilli görünmesine katkıda bulunuyor.

Balenli Büstiyerler

Kupları alt yarısından çevreleyerek göğüslere daha şekilli bir yapı kazandıran balenler, aynı zamanda daha dik bir görünüm elde etmeye de yardımcı oluyor. Fakat balenli sütyenlerin rahatsızlık hissi oluşturma ihtimali de endişe uyandırabiliyor. Suwen, konforlu kullanımı ön planda tutarak tasarladığı balenli büstiyer modelleri ile tüm bu endişeleri geride bırakıyor! Balenler, Suwen’in cilde uyumlu kumaşları sayesinde büstiyerlerin içine uygun şekilde gizleniyor. Böylece ciltte rahatsızlık verici problemlere yol açmaları da engellenmiş oluyor.

Kumaş Çeşidine Göre Büstiyer Modelleri

Mikrofiber Büstiyerler

Suwen, büstiyer modellerinin üretiminde dayanıklılığı ve konforu kanıtlanmış LYCRA® XTRA LIFE™ mikrofiber kumaşları tercih ediyor. Dayanıklı elyaf lifleri ile üretilen bu kumaş, büstiyerlerin yeni görünümünü uzun süre korumasına yardımcı oluyor. Ayrıca ekstra yumuşak dokusu sayesinde cildin hassas yapısına uyum sağlayan bu kumaş, üst düzey konforlu bir deneyim vadediyor. Siz de mikrofiber büstiyer modelleri için bu sayfadaki ürünleri yeniden inceleyebilirsiniz!

Kadın Bralet Modelleri

Modeline Göre Bralet Modelleri

Dantelli Braletler

Tümüyle dantel kaplı olarak tasarlanan Suwen dantelli bralet modelleri, göz alıcı bir şıklık sunuyor! Kup kısımlarındaki ince sünger bu bölgedeki dantel için astar görevini üstlenirken, göğüs altını çevreleyen bantlar da tamamen dantelden oluşuyor. Dantel zarafetini transparan tasarımın iddiasıyla bir araya getiren bu dantelli braletler, oldukça etkileyici bir görünüm vadediyor!

Destek Düzeyine Göre Bralet Modelleri

Desteksiz Braletler

Bralet modelleri, göz alıcı bir şıklığın yanı sıra üst düzey konfor sunmayı da hedefliyor! Suwen dolgusuz bralet modelleri ise yumuşak ve dolgusuz kupları ile bu beklentiyi fazlasıyla karşılıyor. Bu modellerde göğüsler, balen ve destek olmaksızın ince sünger ve sabit askılar aracılığıyla destekleniyor.

Yardımcı Materyaline Göre Bralet Modelleri

Sabit Askılı Braletler

Suwen sabit askılı bralet modelleri, ayarlanabilir askıları sayesinde vücuda tam uyum sağlıyor. Ayrıca bu askıların sabit yapıları, bralete crop üst benzeri bir form kazandırarak pratik kullanım imkanı yaratıyor. Üstelik sabit askılar, hareket esnasında çıkma vb. sorunları da minimuma indiriyor.

Kuplu Braletler

Suwen kuplu bralet modelleri, ince sünger kupları ile göğüsleri rahatsızlık hissi oluşturmadan sarıyor. Üst bedene daha çekici bir form kazandıran bu modeller, göğüs uçlarının gizlenmesine de yardımcı oluyor. Kuplu braletler ile göğüsler çok daha şekilli bir görünüme kavuşuyor.

Balensiz Braletler

Suwen bralet modellerinin tasarımında ağırlıklı olarak ek bir balen kullanılmıyor. Balensiz braletler, askılar ve kuplar aracılığıyla göğüsleri şekle sokuyor. Böylece tümüyle yumuşak bir yapıya sahip olan Suwen balensiz sütyen modelleri, konforlu bir kullanım imkanı sağlıyor.

Kumaş Çeşidine Göre Bralet Modelleri

Mikrofiber Braletler

Dayanıklı elyaf lifleri ile üretilen LYCRA® XTRA LIFE™ mikrofiber kumaş, braletlerin uzun süre boyunca ilk günkü yeni görünümünü korumasına yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra Suwen mikrofiber bralet modelleri, ultra yumuşak dokuları ile de maksimum konfor sağlıyor.

Kadın Büstiyerler ve Braletler Hakkında Sık Sorulan Sorular

Büstiyer Nasıl Giyilir?

Büstiyer, sütyene alternatif bir iç giyim ürünü olarak tercih edilebiliyor. Ayrıca bu giyim ürünleri, farklı giysiler ile kombinlenerek günlük giyimde de kullanılabiliyor. Suwen birbirinden şık büstiyer modelleri ile hem iç giyim hem de günlük giyimde kullanılabilecek pek çok alternatif sunuyor!

Bralet Nasıl Giyilir?

Bralet, konforlu yapısı ile rahat bir sütyen olarak tercih edilebiliyor. Ayrıca braletler; gömlek, ceket vb. giysilerin içerisine giyildiğinde de oldukça şık bir görünüm yaratıyor. Siz de bu çok yönlü kullanım imkanı sunan modellere ulaşmak için sayfanın üst kısmına tekrar ayrıntılı bir şekilde göz atabilirsiniz!