HAZİRAN ÖZEL! 50TL ve üzeri siparişlerde KARGO ÜCRETSİZ!
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content

HAMİLE / LOHUSA PİJAMA

6 ürün bulundu.
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content
Lohusa/Hamile Pijamaları

Kadınların en özel dönemleri olan hamilelik ve lohusalıkta Suwen lohusa pijama takımı modelleri, şıklığın ve konforun simgesi! Hamileliğini formda geçiren kadınlar, bebeğini beklerken birbirinden cesur hamile pijama takımı ve gecelikleri ile çekiciliğinden ödün vermiyor. Doğum sonrasında ise Suwen lohusa pijama takımı seçenekleriyle tarzını konuşturmaya devam ediyor.

Suwen ile Hamile Modasına Uyun!
Kadınlar, hamile kaldıklarında ve doğum sonrası lohusa dönemlerinde vücutlarında çok şey değişiyor. Ancak bu özel zamanlarda da pijama ve iç çamaşırı için tercih ettikleri adres değişmiyor. Suwen, hamile pijama ve lohusa pijama seti alternatifleriyle, anneliğe hazırlanan tüm kadınların ilk seçimi oluyor. Günlük hayatta kullanabileceğiniz pek çok pijama seçeneği Suwen'in ürün gamında mevcut. Capri, saten, dokuma, maskülen, kapşonlu, desenli, baskılı, koton ve kadife pijama seçenekleriyle Suwen, çok sayıda alternatife sahip. Ancak hamile ve lohusa ürünlerini ayrı bir başlıkta ele almak gerekiyor. Modayı yakından takip eden kadınlar, hamilelik döneminde de ipin ucunu kaçırmıyor. Hamile modasına uygun pijama modelleri için Suwen'i tercih ediyor. Hamile pijamalarının birçoğunun bel kısmında ayarlanabilir lastik bulunuyor. Bu sayede aylar geçtikçe karnı daha da büyüyen kadınlar, lastiğin sıkılığını kendileri ayarlayabiliyor. Hem hamilelik hem lohusalık için üretilen ürünlerde lastik detayının yanı sıra, göğüs kısmında emzirmeyi kolaylaştırıcı uygulamalar yapılıyor. Bazı ürünlerin göğüs kısmı ürünün bütününden bağımsız olarak istenildiğinde açılıp kapanabiliyor. Bazı ürünlerde ise yaka kısmında düğmelere yer veriliyor. Genellikle göğüs altından vücuda oturan Suwen hamile pijamalarında kullanılan volanlı şık detaylar, anne adaylarının duruşuna zerafet katıyor.

Her Mevsime Uygun Lohusa Pijama Takımı Modelleri
Lohusa pijama
modelleri, genellikle hem hamilelik hem de lohusalığa uygun olarak tasarlandığından, dört mevsim giyilebiliyor. Soğuk havalarda doğum yapacak olanlar lohusa pijama takımı kışlık model arayışına giriyor. Her tarza ve her zamana uygun ürün seçenekleri ile Suwen, yaz-kış kadınlara kendilerini alımlı ve çekici hissettiriyor. Şık tasarımların yanı sıra rahatına düşkün olanlar için tasarlanmış spor tarzda lohusa pijama seçenekleri de Suwen'de mevcut. Spor tarzı benimseyenler genellikle en rahat şekilde bu zorlu dönemi atlatmak istediğinden, pamuklu ve baskı desenli ürünlere yöneliyor.

Doğum Kilolarınızı Dert Etmeyin!
Her bedene uygun ürün seçenekleri ile Suwen, lohusa pijama takımlarında small'dan x-large'a tüm vücut tiplerine hitap ediyor. Özel kalıpları ve pens detayları ile doğum kilolarınızı kusursuz bir şekilde saklamayı başaran Suwen lohusa pijamaları, moralinizi yükseltiyor. Anne adaylarının bebekleri ile geçirecekleri ilk dakikalar fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştiriliyor. Doğum yorgunluğuna rağmen ömür boyu hatırlayacakları bu anlarda bakımlı ve şık gözükmek isteyen kadınlar, Suwen lohusa pijamalarını tercih ediyor. Lohusa pijama takımları ve fiyatları, her bedene hitap ettiği gibi aynı zamanda her bütçeye hitap etmeyi de başarıyor.

İç çamaşırından pijamaya, korseden plaj kıyafetlerine varıncaya kadar birçok kategoride çeşitli ürün seçeneklerine sahip olan Suwen, çeyiz hazırlıklarında olduğu gibi hamilelik ve doğum sonrasında da yol arkadaşınız olmaya devam ediyor. Hayatınızın en özel anlarında sizi motive eden birbirinden güzel iç giyim ve pijama setleri sizi bekliyor. Bebeğinizin hassas teni ile uyum sağlayan, sağlıklı kumaşlarla dizayn edilen lohusa pijama modelleri arasından favorilerinizi seçin ve hemen sepetinize atın!