Secure Checkout Secure Checkout
1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content

Hamile / Lohusa Pijama

1 ürün bulundu.
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content
Resim Mamy Hamile Lohusa Pijama Takımı - GRİLİ

Mamy Hamile Lohusa Pijama Takımı - GRİLİ

  • 1999,99 TL
  • 799,99 TL
%60 İNDİRİM

Suwen Hamile/Lohusa Pijama

Hamilelik ve beraberinde gelen lohusalık süreci, kadınların hayatındaki en önemli dönemlerden biri... Hamilelik ile başlayan süreç, kadınların vücudunda birçok değişikliğe neden oluyor. Bu yüzden, anne adayının bu özel zamanları mümkün olduğunca rahat geçirmesi gerekiyor.

Suwen, bu özel dönemlerde kadın pijamalarında ihtiyaç duyulan rahatlığı en üst seviyede sunabilmek için hamile/lohusa pijama takımı modellerinin her detayına özel bir önem veriyor. Anneliğe ilk adımlarınızda konfordan ödün vermeden şık bir görünüm elde etmek için Suwen’in bu göz kamaştırıcı koleksiyonuna mutlaka göz atmalısınız! Rahatlık ve şıklık vaadeden hamile / lohusa ürünleri Suwen’de sizleri bekliyor.

Modeline ve Desenine Göre Hamile/Lohusa Pijama Çeşitleri

Dantel Detaylı Hamile/Lohusa Pijama Takımları

Hamilelik ve lohusalık dönemlerinde sürecin bir parçası olarak vücutta meydana gelen değişimler, elbette ki konforu öncelikte tutmayı şart koşuyor. Fakat bu, şıklığınızdan ödün vermeniz gerektiği anlamına da gelmiyor! Üstelik bu özel zamanları sizinle paylaşmak isteyen sevdiklerinizin ziyaretleri de düşünüldüğünde, her an bakımlı görünmek neredeyse bir ihtiyaç haline geliyor. Ziyaretçilerinizi şık bir görünümle karşılamak ya da sadece kendinizi iyi hissetmek istediğiniz tüm zamanlar için ise Suwen, dantel detaylı hamile/lohusa pijama takımı modelleri ile stilinizi tamalıyor!

Düz/Sade Hamile/Lohusa Pijama Takımları

Pürüzsüz bir doku ve soft renk tonlarının romantik stili… Sadeliğin zarafetini bir kez daha ortaya koyan düz/sade hamile/lohusa pijama takımı modelleri, tüm bu özellikleriyle duru bir şıklık arayanlar için ideal seçenekler oluyor. Anneliğin kattığı doğal güzellik ile halihazırda kusursuz bir görünüme sahip olan anne adayları ve çiçeği burnunda anneler, bu sade tasarımlarla ışıltısını gölgelemeden ortaya çıkarabiliyor!

Desenli Hamile/Lohusa Pijama Takımları

Bir çocuk sahibi olmanız, içinizdeki çocuğun artık bir yetişkine dönüşmesi gerektiği anlamına gelmiyor. Siz de aynı fikirdeyseniz, Suwen’in desenli hamile/lohusa pijama takımlarını çok seveceksiniz! Minimal tasarımlarıyla bu hamile/lohusa pijama takımları, stilinize göz yormayan fakat bir o kadar da neşe saçan detaylar katmayı hedefliyor. Bu sevimli modeller, sayfanın üst kısmında enerji dolu anne adaylarıyla tanışmayı bekliyor!

Kumaş Çeşidine Göre Hamile/Lohusa Pijama Modelleri

Yüzde 100 Pamuk Hamile/Lohusa Pijama Modelleri

Rahat bir hamilelik ve lohusalık dönemi için kadınların en büyük yardımcısı da yüzde 100 pamuk hamile/lohusa pijama modelleri oluyor. Doğal ham maddeden elde edilen pamuk kumaş ile tasarlanan bu modeller, yüksek nem emiciliği ile gün boyu kuru hissetmeye yardımcı oluyor. Ayrıca pamuğun yazın serin, kışın sıcak tutması sayesinde hamilelik ve lohusalık dönemleriniz hangi mevsime denk gelirse gelsin, bu modeller gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. Üstelik yumuşacık ve cilt dostu dokuları ile pamuklu modeller, ciltte rahatsızlık hissine de sebep olmuyor!

Viskon Hamile/Lohusa Pijama Takımları

Hamilelik ve lohusa dönemlerinde vücudun konfor ihtiyacı her zamankinden daha fazla oluyor. Hafif ve ince yapıları ile özellikle hamileliğini yaz ve bahar aylarında geçiren kadınların vazgeçilmezi haline gelecek olan viskon hamile/lohusa pijama takımları kuş gibi hafif hissetmeye yardımcı oluyor.

Kol Kesimine Göre Hamile/Lohusa Pijama Modelleri

Kısa Kollu Hamile/Lohusa Pijamaları

Kısa kollu hamile/lohusa pijama modelleri, kolları açıkta bırakan kesimleriyle hareket özgürlüğü sağlarken sıcak havalarda ferah bir his de yaratıyor. Ayrıca koltuk altlarını saran kol kesimleri sayesinde nemi vücuttan hızla uzaklaştıran bu modeller, sundukları kuru his ile ultra konforlu bir yapı vadediyor!

Paça Boyuna Göre Hamile/Lohusa Pijama Modelleri

Uzun Hamile/Lohusa Pijamaları

Yumuşak dokusu ile bacakları saran uzun hamile/lohusa pijamaları, terlemeye sebep olmadan vücut ısısını korumaya yardımcı oluyor. Ayrıca bu modeller, esnek kumaş yapıları sayesinde hareket özgürlüğünü de artırıyor. Üstelik annenin ve bebeğin her an rahat etmesi için tasarlanan yumuşak bel lastiği sayesinde sıkma ve ciltte iz oluşumunun da önüne geçiyor.

Hamile/Lohusa Pijama Modelleri Hakkında Sık Sorulan Sorular

Doğumdan Sonra Nasıl Pijama Giyilir?

Yeni doğum yapmış annelerin en çok giyeceği parçalardan olan lohusa pijamalarının, kaliteli kumaştan üretilmiş ve giyimi kolay modeller olması gerekiyor. Bu nedenle, lohusalık süreci boyunca bedeni sıkan dar pijamalar yerine rahat ve bol kesimlere yönelinmesi avantaj sağlıyor. Hareket özgürlüğü sunacak esnek modelleri tercih etmek bu noktada daha uygun oluyor.

Hormonal değişimlerin yol açtığı sıcak basmalarına karşılık, pamuklu ya da viskon gibi hava geçirgenliğine sahip kumaşların tercih edilmesi büyük oranda kurtarıcı tercihler olabiliyor. Lohusa döneminde annenin rahat olduğu kadar şık da olması, kendisini iyi hissetmesi için ayrı bir önem taşıyor.

Lohusa Pijama mı Gecelik mi?

Lohusalık döneminde pijama ya da geceliğin tercih edilmesi kişinin ihtiyaçlarına göre değişiklik gösteriyor. Hamile/lohusa gecelik modelleri, doğum sonrasındaki ilk günlerde pijama takımlarına göre daha fazla hareket özgürlüğü sağladığı için daha sık tercih edilebiliyor. Ayrıca gecelik modelleri, lohusa dönemini yaz aylarında geçiren kadınlara ferah bir his sunması sebebiyle de avantaj sağlıyor.

Bununla birlikte bir yandan vücut ısısını korurken diğer yandan konforlu bir his arayanlar için hamile/lohusa pijama modelleri de ideal seçenekler oluyor. Üstelik hamile/lohusa pijama modelleri, vücudu tamamen saran ve örten kesimleriyle rahat hareket imkanı da yaratıyor. Özetle; hem gecelik hem de pijama modelleri, bu özel dönemler için farklı avantajlar sunuyor. Her iki tercih de bu süreci konforlu bir şekilde geçirmeye yardımcı oluyor.

Sizin tercihiniz hangisinden yana olursa olsun, Suwen Hamile/Lohusa Koleksiyonu’ndaki birbirinden kullanışlı ve şık pijama ile gecelik modellerine göz atmadan geçmeyin!