150 TL ve Üzeri Alışverişlerde KARGO BEDAVA!
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content

TOPARLAYICI KÜLOT

15 ürün bulundu.
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content
Toparlayıcı Külot

Suwen toparlayıcı külot modelleri, size kıyafetlerin içerisinde kusurusuz bir görünüm vadediyor. Fazlalıklarınızı saklamanızın yanında giydiğiniz kıyafetin mükemmel görünmesine olanak tanıyan toparlayıcı külotlar, farklı model ve renk seçenekleri ile geniş bir yelpazede tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Toparlayıcı Külot İle Kusursuz Görünmek Mümkün!
Farklı modellere sahip toparlayıcı külotların bazıları karın bölgesini bazıları ise kalça bölgesindeki fazlaları minimuma indirmek için özel tasarlanıyor. Kimi modeller ise bu bölgelerin tümünü toplama özelliğine sahip. Kalça toparlayıcı külot, kalçanızda bulunan fazlalıkları örterek sizi daha sıkı bir görünüme kavuşturur. Aynı şekilde basen toparlayıcı külot modelleri de kalçanızın daha dik ve sıkı görünmesini sağlar, toparlar. Bunun yanı sıra basenlerinizi daha ince gösterir. Karın toparlayıcı külot modelleri ise karnınızda bulunan şişlikleri gizler, özellikle hamilelik süreci geçirmiş kadınların kurtarıcısıdır! Doğumdan sonra karnınızda oluşan sorunları gizlemede fazlasıyla işinize yarar. Bu tarz külotları fazlalıkları olan kadınların yanı sıra vücudunu daha sıkı göstermek isteyen kadınlar da rahatlıkla kullanabilir.

Çekici Bir Bedene Sahip Olmak Artık Çok Daha Kolay!
Toparlayıcı külotlar cezbedici özellikleri ile sizi çok daha çekici bir görünüme kavuşturur. Karın ve basen bölge kusurlarını gizleyeceği için kendinizi içerisinde çok daha rahat ve çekici hissedebilirsiniz. Kadınlar her haliyle oldukça güzeldir ancak bazen fazla kilolar kadınların kendilerine olan bakış açılarını değiştirip kendilerini özgüvensiz hissetmesine neden olabilir. Toparlayıcı külotlar sayesinde üzerinize giydiğiniz, tayt, etek ya da pantolon farketmeksizin tüm kıyafetler daha iyi bir görünüme sahip olacağı için özgüveninizi tazeleyebilirsiniz.
Hamilelik dönemi süresinde alınan kilolar, kalçaların gerimesine göbek bölgesinde yağlanmalara neden olabilir. Hamilelik öncesindeki kıyafetlerinize girmekte zorlanabilir, yeni kıyafet seçiminde zorluk yaşabilirsiniz. Bu noktada da göbek toparlayıcı külot ve popo toparlayıcı külot modelleri imdadınıza koşar ve hamilelik kilolarınızı vereceğiniz güne kadar toparlayıcı külotlardan kullanarak kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Bunun yanı sıra toparlayıcı külotlar regl döneminde oluşan ödemleri de gizlemek için biçilmiş kaftandır!

Her Koşulda Kendi Tarzınızı Yansıtın!
Suwen
toparlayıcı külot seçeneklerinin model ve renk skalası oldukça geniş... Bu sayede Suwen'de istediğiniz renk ve modelde toparlayıcı külodu rahatlıkla bulabilirsiniz. Düz bir model seçebileceğiniz gibi dantelli bir modelle de daha çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca toparlayıcı külotların yüksek bel ve normal bel gibi farklı çeşitleri de mevcut. Hem karın bölgenizin hem de kalçanızın daha güzel gözükmesini istiyorsanız kalça toparlayıcı külotların yüksek bel olanlarını tercih edebilirsiniz. Toparlayıcı külot modelleri arasında seçim yaparken kendi bedeninize uygun olanını almak oldukça önemlidir. Bu sayede hem rahat hem de şık gözükebilirsiniz.

Suwen'de vücudunuzu en doğru şekilde saracak, her kıyafetinizle uyum sağlayacak farklı renklere sahip, şık ve uzun ömürlü külot modellerini bulabilirsiniz. Mükemmel sütyen kalıpları ile her kadını mutlu eden Suwen, iç giyim, pijama ve plaj ürünleri ile de stilinizi yansıtmanızı sağlar. Suwen'in sizi mutlu edecek tüm ürünlerini ve toparlayıcı külot modellerini hemen sepetinize ekleyebilir, kaliteyi uygun fiyat avantajları ile yakalayabilirsiniz.