Secure Checkout Secure Checkout
1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content

Çoklu Paket Külot

1 ürün bulundu.
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content
Resim 3 lü Koton Brazilian String Külot - SİYAH BEYAZ TEN RENGİ

3 lü Koton Brazilian String Külot - SİYAH BEYAZ TEN RENGİ

  • 249,99 TL

Suwen Kadın Çoklu Paket Külot Modelleri

Suwen, farklı seçeneklere sahip külot modelleri arasında birbirinden konforlu ve şık alternatifler sunuyor! Her biri kendine özgü renk, desen ve kumaş özelliği ile beğeni toplayan bu modeller arasında tercih yapmak ise, şıklığına önem veren kadınlar için elbette biraz zor olabiliyor. Eğer siz de karar vermekte zorlanıyorsanız; Suwen’in farklı renk ve desen seçeneklerinden oluşan çoklu paket külot modelleri, bu sayfada sizleri bekliyor!

Modeline Göre Kadın Çoklu Paket Külot Modelleri

3’lü Paket Hipster Külotlar

Hipster külotlar, düşük bel ve düz bacak kesimi ile görünüm bakımından boxer (baksır)’ı anımsatıyor. Fakat baksırların aksine kalçanın yarısını açıkta bırakarak daha estetik bir görünüm sağlıyor. Bu modeller, son dönemin en trend külot modellerinden biri olmakla birlikte, aynı zamanda en rahat külotlar arasında da yer alıyor. Suwen, kadın hipster külot modellerinin tasarımında kullandığı kaliteli kumaşlar ile bu rahatlığı ikiye katlıyor. Üstelik Suwen’in birbirinden şık ve rahat hipster külotları arasında çoklu paket hipster külot alternatifleri de yer alıyor!

3’lü Paket Slip Külotlar

Kalçayı V şeklinde saran kesime sahip külot modelleri, slip külotlar olarak adlandırılıyor. Vücut anatomisine tam uyumlu yapısıyla bu modeller, konfora öncelik veren kadınların vazgeçilmezi oluyor. Siz de iç çamaşırı seçiminde rahatlığı ön planda tutanlardansanız, Suwen’in kadın slip külot modellerini mutlaka incelemelisiniz! Ayrıca yüksek konfor ayrıcalığı sunan bu modelleri, sayfanın üst kısmında çoklu slip külot paketleri halinde de bulabilirsiniz!

3’lü Paket Brazilian String Külotlar

Brazilian string külot modelleri, kalçanın çıkıntılı bölgelerini açıkta bırakan kesimleri sayesinde özellikle dar giysilerin içinde kullanıldığında kusursuz bir görünüm yaratıyor. Suwen’in nefes alan yumuşak kumaşlarla ürettiği bu modeller, ciltte rahatsızlık hissinin önüne geçerek üst düzey rahatlık sağlıyor. Bunun yanı sıra Suwen, çoklu paket brazilian külotmodelleri ile farklı renk seçeneklerini de aynı paket içerisinde sunuyor!

Kumaş Çeşidine Göre Kadın Çoklu Paket Külot Modelleri

3’lü Paket Pamuklu Külotlar

Yüksek nem emiciliği ve hava geçirgenliğine sahip pamuklu külot modelleri, cilde uyumlu yapılarıyla üst düzey konfor vadediyor. Aynı zamanda oldukça yumuşak dokulara sahip olan pamuklu külotlar, ciltte rahatsızlık hissi oluşmasına da engel oluyor. Siz de Suwen pamuklu külot modellerine ister tek ister 3’lü pamuklu külot paketi halinde ulaşabilirsiniz!

3’lü Paket Dantelli (Spandex) Külotlar

Dantelli külotlar, zarif ve göz alıcı tasarımlarıyla kusursuz bir görünüme sahip olmak için en ideal seçenekler arasında yer alıyor. İç giyimde de şıklığından ödün vermeyen kadınların vazgeçilmezi olan dantel detaylı külotlar, Suwen tarafından maksimum esnekliğe sahip spandex kumaş ile üretiliyor. Bu şık modelleri sipariş ederken renk seçiminde zorlananlar için ise 3’lü paket dantelli külot modelleri cazip birer seçenek oluyor!

Bel Yüksekliğine Göre Kadın Çoklu Paket Külot Modelleri

3’lü Paket Yüksek Bel Külotlar

Yüksek bel külot modellerinin üst kısmı, kalça kemiğinin yukarısına uzanarak alt karın hizasında sonlanıyor. Aynı zamanda kalçayı da tamamen saran bu yüksek bel slip külot modelleri, iç giyimden beklenen rahatlığı maksimum düzeyde sunuyor. Siz de yüksek bel slip külodun üst düzey konfor sunan ayrıcalığına Suwen kalitesi ile sahip olmak için, sayfanın üst kısmında yer alan 3’lü paket yüksek bel külot modellerine göz atabilirsiniz!

3’lü Paket Normal Bel Külotlar

Bel yüksekliği kalça kemiği hizasında sonlanan normal bel külot modelleri, farklı model seçenekleri ile Suwen’de sizleri bekliyor! Brazilian string, hipster ve slip model alternatifleri bulunan Suwen standart bel külotlar, yumuşak bel lastiği ile cildin hassas yapısına uyum sağlıyor. Ayrıca Suwen, çoklu paket normal bel külot alternatiflerinde aynı ürünün farklı renkteki seçeneklerini bir araya getiriyor!

Desenine Göre Kadın Çoklu Paket Külot Modelleri

3’lü Paket Desenli Külotlar

Eğlenceli, çekici, sportif… Suwen’in desenli külot modelleri, farklı tasarımları ile her zevke uygun birer alternatif sunuyor! Şık görünümleri ile beğeni toplayan bu modeller, kaliteli kumaş özellikleri ile konfordan da ödün vermiyor. Üstelik karar vermekte zorlananlar için Suwen’de 3’lü paket desenli külot modelleri de bulunuyor!

3’lü Paket Düz/Sade Külotlar

Sade külot modelleri, pürüzsüz dokuları ve tek renk tasarımları ile ince giysilerin içerisinde belli olmadan kusursuz bir görünüm sağlıyor. Ayrıca bu modeller, stil tercihi sadelikten yana olan kadınlar için de ideal birer alternatif oluyor. Sadeliği ve konforu ön planda tutan bu modellerin farklı renk seçeneklerine aynı anda ulaşmak için, siz de sayfanın üst kısmında yer alan 3’lü paket düz külot modellerini inceleyebilirsiniz!

Kadın Çoklu Paket Külotlar Hakkında Sık Sorulan Sorular

Külot Kumaşı Nasıl Olmalı?

Külotların cildin en hassas bölgelerine doğrudan temas etmesi sebebiyle, doğru kriterler göz önünde bulundurularak seçilmesi büyük önem taşıyor. Buna göre külot kumaşının, nem emiciliğine ve hava geçirgenliğine sahip olması en önemli kuralı oluşturuyor. Suwen, cildinizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tüm külot modellerinde yüksek kaliteli ve cilt dostu kumaşları tercih ediyor!

En Rahat Külot Modeli Hangisi?

Farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitli formlarda tasarlanan külot modelleri arasında slip külotlar, tüm kalçayı saran V şekilli yapıları ile en konforlu külot modelleri arasında görülüyor. Fakat Suwen, tercih ettiği kaliteli kumaşlar ve vücut anatomisine uygun kalıp özellikleri ile tüm külot modellerinde iç giyimden beklenen rahatlığı fazlasıyla karşılıyor!

String Külot ile Brazilian String Külot Arasındaki Fark Nedir?

Kalçayı tamamen açıkta bırakan kesimi, string külodu Brazilian string’ten ayıran en önemli özellik olarak öne çıkıyor. Buna karşın Brazilian string, nispeten üçgen kesimiyle kalçanın üst kısmından aşağı doğru daralan bir form sunuyor. Suwen, birbirinden konforlu Brazilian string modellerini çoklu paketler halinde sizlere sunuyor!