150 TL ve Üzeri Alışverişlerde KARGO BEDAVA!
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content

EMZİRME SÜTYENİ

8 ürün bulundu.
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content
Emzirme

Her kadın için anne olmak tarif edilemez bir duygudur. Bebeğinin karnında kıpırdaması, tekme atması veya doğduktan sonraki kokusu tüm annelerde diğer her şeyden daha özel bir yere sahiptir. Hal böyleyken kendinizi değişen fiziki özelliklerinize göre hazırlamanız bebeğinizin ve sizin konforunuz açısından oldukça önemlidir. Hamilelik sürecinden başlayarak sıra dışı hormonel salgılara bağlı olarak anne adaylarının fiziki özellikleri her geçen gün değişir. Bu değişiklikler sonucunda konforunuzu en çok etkileyecek şeylerden birisi sütyen seçimi olur. Süt ile dolarak büyüyen göğüslere sunduğu rahatlık ve bebeği her ortamda kolayca emzirme imkanı vermesi nedeniyle emzirme sütyeni, tüm anneler için vazgeçilmezdir. Emzirme, anne ile çocuk arasındaki bağı kuvvetlendiren çok özel bir ritüeldir. Suwen ise, olarak bebeğinizin acıktığı her zaman her mekanda bu özel ritüelinizde sizlere yardımcı olacak çeşitli sütyenleri üretmektedir. 

Tasarım Harikası Sütyenler
Doğumdan sonra yaşanan hızlı değişim sürecinde bazı kadınların göğüsleri oldukça büyürken bazı kadınların göğüsleri ise bazen sarkmaktadır. Bu geçici süreci en konforlu biçimde atlatmak içinse emzirme sütyen modellerini kullanabilirsiniz. Büyüyen göğüslere uygun toparlayıcı emzirme sütyeni ve sarkan göğüslere uygun balenli emzirme sütyeni ve süngerli emzirme sütyeni modelleri ile bebeğinizi rahatça emzirmenin tadına varabilirsiniz. Suwen sütyen modellerinin esnek yapısından dolayı göğüsleriniz ve sırtınız tam anlamıyla sarılır ve bu nedenle kendinizi çok daha rahat hissedebilirsiniz. Sütyenlerin kalın askıları sayesinde ağırlaşan göğüslerinizin omuzlarınıza ve sırtınıza bindirdiği yükü hafifletebilirsiniz. Ayrıca atlet kullanmaktan vazgeçemeyen anneler için atletli emzirme sütyeni çeşitleri de bulunmaktadır.

Vaktiniz Bebeğinize Kalsın
Özellikle doğumu takip eden ilk birkaç ay boyuca bebeklerin neredeyse her iki saatte bir anne sütüne ihtiyacı olduğu düşünüldüğünde, her emzirmede sütyen çıkarıp takmak oldukça zahmetlidir. Bu durum birçok anneye vakit ve enerji kaybı yaşatır. Suwen markasıyla artık vaktiniz de enerjiniz de bebeğinize kalsın. Suwen emzirme sütyenlerinin anne dostu tasarımı sayesinde, sütyeni çıkarmadan sadece tek göğüsün yeteri kadar kısmı kolayca açılır. Böylece pratik bir şekilde bebeğinizi emzirebilirsiniz. Suwen emzirme sütyenleri kullanım kolaylığının yanında, hassas göğüslerinizi rahatsız edecek her türlü dikişten arındırılmış esnek yumuşak dokusu ile vazgeçilmez bir konfor sunar. Ayrıca pamuklu dokusu sayesinde bebek cildine oldukça uygun yapıdadır.

Emzirme Sütyeni Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Doğumunuza yaklaşık bir ay kala göğüslerinizin süt kanallarının dolmaya başladığı düşünüldüğünde, doğumdan 4-5 hafta önce normal sütyen ölçünüzden 1 beden büyük bir emzirme sütyeni almanız size büyük fayda sağlar. Göğüslerinizin fazla büyüdüğünü düşünüyorsanız toparlayıcı, emzirme ile sarkacağını düşünüyorsanız balenli veya süngerli emzirme sütyeni modellerini inceleyebilirsiniz. Hangi ürünü seçerseniz seçin doğumdan önce de göğüsleriniz büyüyeceğinden, rahatlığınız için bu süreçte de tercih ettiğiniz ürünü kullanabilirsiniz. Uygun fiyatları ile kullanım kolaylığı ve rahatlığı ön planda tutan Suwen marka emzirme sütyeni seçeneklerini sepetinize atın, konforun tadına varın.