Secure Checkout Secure Checkout
1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!
 • image-alt-tag-content
 • image-alt-tag-content

Emzirme Sütyeni

5 ürün bulundu.
 • image-alt-tag-content
 • image-alt-tag-content
Resim Mothercare Lohusa Emzirme Atleti - TEN RENGİ

Mothercare Lohusa Emzirme Atleti - TEN RENGİ

 • 799,99 TL
3 Al 2 Öde
Resim Mothercare Lohusa Emzirme Atleti - BEYAZ

Mothercare Lohusa Emzirme Atleti - BEYAZ

 • 799,99 TL
3 Al 2 Öde
Resim Cotton Emzirme Sütyeni - TEN RENGİ

Cotton Emzirme Sütyeni - TEN RENGİ

 • 1099,99 TL
 • 824,99 TL
%25 İNDİRİM
Resim Cotton Emzirme Sütyeni - SİYAH

Cotton Emzirme Sütyeni - SİYAH

 • 1099,99 TL
 • 824,99 TL
%25 İNDİRİM
Resim Mothercare Lohusa Emzirme Atleti - SİYAH

Mothercare Lohusa Emzirme Atleti - SİYAH

 • 799,99 TL
3 Al 2 Öde

Suwen Kadın Emzirme Sütyeni Modelleri

Bugüne dek birbirinden şık sütyenlerle kadınsı zarafetinizi ön plana çıkardığınız göğüsleriniz, şimdilerde ise tüm vücudunuzla birlikte anneliğin eşsiz mucizelerine hazırlanıyor! Süt üretimine hazırlık için göğüslerinizin hem büyümesi hem de fazlasıyla hassaslaşması, artık sütyen seçiminizi de iyiden iyiye buna göre yapmanız gerektiğini gösteriyor. Bu konuda ise elbette, özellikle doğum sonrasında da rahatça kullanabilmeniz için standart büyük beden sütyenlerden daha fazlası gerekiyor: Bebek emzirme sütyenleri

Emzirme sütyenleri, askılarının birleşim noktasından tek hareketle ayrılabilen kap kısımları sayesinde, yeni doğan bebeklerin beslenme konusundaki sabırsızlıkları karşısında eşsiz bir kolaylık sunuyor. Fakat bu konuda bebeğiniz kadar, sizin istekleriniz de Suwen için son derece önemli! Anne adaylarının ve çiçeği burnunda annelerin tüm ihtiyaçlarını titizlikle düşünen Suwen, size bunun için tam da aradığınız konfor düzeyine sahip birbirinden şık ve kullanışlı emzirme sütyeni modellerini sunuyor.

Dilerseniz Suwen sütyen kategorisi altında bulunan emzirme sütyeni modellerinden dilediğinizi inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz!

Formuna Göre Emzirme Sütyeni Modelleri

Kaplı Emzirme Sütyenleri

Hamilelik boyunca hem genel hacmi hem de uç kısmı gözle görülür ölçüde büyüyen göğüsler, doğumla birlikte yoğun bir şekilde süt üretimine de başlıyor. Sütün emzirme dışında da akması ise pek çok annede sıkça görülüyor. Kapsız emzirme sütyenleri, bu bakımdan gerek göğüs uçlarını gizleme gerekse de fazla süt akışına karşı tampon görevi görme konusunda tek başına yeterli olamayabiliyor. Suwen, bu nedenle emzirme/lohusa sütyeni modellerini kaplı/pedli bir şekilde tasarlıyor. Suwen’in yüksek emiciliğe sahip kaplı emzirme sütyeni modellerini tercih ederek, siz de hamileliğinizin son aylarında ve doğum sonrasında ihtiyacınız olan konfora kavuşabilirsiniz!

Dolgusuz/Desteksiz Emzirme Sütyenleri

Dolgulu/destekli emzirme sütyeni modelleri, fazla süt akışına karşı yüksek emiciliğe sahip olduğu için pek çok anne tarafından ideal bir çözüm olarak görülüyor. Fakat göğüslerin halihazırda büyüyen hacmi ile birlikte bu modeller, rahatlık ve görünüm bakımından dezavantaj sağlayabiliyor. Suwen ise anne adayları için özenle hazırladığı bu koleksiyonunda, sadece dolgusuz emzirme sütyeni modellerine yer veriyor. Suwen’in ultra emici kuplara sahip desteksiz emzirme sütyenleri, göğüslerde hem ideal bir hacim hem de maksimum rahatlık sağlıyor.

Bedenine Göre Kadın Emzirme Sütyeni Modelleri

Büyük Beden Emzirme Sütyenleri

Suwen emzirme sütyenleri, hamilelik süresi boyunca fark edilir ölçüde büyüyen göğüsler için 90D’ye varan beden seçenekleriyle üretiliyor. İdeal kalıpları sayesinde oldukça rahat bir kullanım sağlayan bu büyük beden emzirme sütyeni modelleri, dolgusuz/desteksiz tasarımları ve göğsün üst kısmını kavrayan kesimleri sayesinde toparlayıcı özellik de taşıyor. Aradığınız toparlayıcı emzirme sütyeni modellerine size en uygun beden seçenekleriyle sahip olmak için sepetinizi hemen şimdi oluşturmaya ne dersiniz?

Normal Beden Emzirme Sütyenleri

Farklı vücut ve göğüs yapılarına uygun beden aralıklarıyla Suwen emzirme sütyeni modelleri, hamilelik ve doğum sonrası süreçte B ve C kap kullanan kadınlar için oldukça geniş seçenekler sunuyor. Suwen emzirme sütyeni koleksiyonunda yer alan küçük ve normal beden ürün alternatiflerini stoklar tükenmeden sepetinize eklemek için geç kalmayın!

Kumaş Çeşidine Göre Kadın Emzirme Sütyeni Modelleri

Pamuklu Emzirme Sütyeni

Penye emzirme sütyenleri, fazla terleme ve cilt hassasiyeti gibi sorunların sıkça yaşandığı hamilelik ile lohusa dönemlerinin kurtarıcı parçaları arasında yer alıyor. Suwen ise yüzde 100 pamuk emzirme sütyeni modelleriyle, annelerin bu gibi tüm endişelerine yönelik de güçlü çözümler sunuyor. Birinci kalite ipliklerle üretilen Suwen pamuklu emzirme sütyeni modelleri, dayanıklı yapılarını ve yumuşacık dokularını keşfetmeniz için bu sayfanın hemen yukarısında sizi bekliyor!

Yarı Parlak Kumaş Emzirme Sütyenleri

Suwen emzirme sütyeni koleksiyonunda yer alan yarı parlak görünüme sahip dantelli modeller, renklerini ve dayanıklı yapılarını uzun süre boyunca koruyabilmeleri için polimer bazlı iplikten üretiliyor. Yumuşak dokusu sayesinde cilt dostu özelliğe sahip olan bu materyal, ideal bir esnekliğe sahip olması için ise belirli düzeyde elastan ipliklerle destekleniyor. Bu sayede ortaya, Suwen farkıyla üst düzey konfor ve şık bir görünüm sağlayan yarı parlak kumaşlı emzirme sütyenleri çıkıyor. Koleksiyonun en sevilen parçaları arasında yer alan bu modellerin iç kup kısımlarında ise yüzde 100 pamuk kumaş kullanılıyor.

Modeline Göre Emzirme Sütyeni Çeşitleri

Dantelli Emzirme Sütyenleri

Doğum sonrası tüm vaktinizi bebeğinizle geçirecek olmanız, bu süreçte stilinizden ödün vermeniz gerektiği anlamına elbette gelmiyor! Rahatlığına ve estetik görünümüne önem veren kadınların tercihi Suwen, dantelli emzirme sütyeni modelleri ile siz anne adaylarına ve çiçeği burnunda annelere birbirinden şık seçenekler sunuyor.

Düz/Sade Emzirme Sütyenleri

Sade/düz emzirme sütyeni modelleri, işlemesiz tasarımlarıyla ince ve dar giysilerin altında pürüzsüz bir görünüm elde etmek için en ideal seçenekleri oluşturuyor. Suwen farkıyla hem minimal bir görünüm hem de maksimum konfor sağlayan bu modeller, kurdela detayları ile hareket kazanarak çok daha zarif bir stile kavuşuyor.

Sütyenli Emzirme Atleti Modelleri

Aşırı hararet, terleme, bunaltı ve soğuğa karşı hassasiyetin bir arada görüldüğü lohusa dönemi, kadınlar için en özel ve aynı zamanda en zor dönemlerden biri olarak görülüyor. Doğum sonrasında emzirmeye alışma çabalarının beraberinde, vücudun da özenle korunması gerekiyor. Bu dönemde ayrı ayrı emzirme sütyeni ve atlet kullanmakta zorlanan annelerin tercihi ise emzirme atletleri oluyor. Pedli ve sırt bantlı tasarımlarıyla Suwen kaplı emzirme atleti modelleri, bu konuda annelere hem güvenli koruma hem de pratik kullanım avantajını aynı anda sunuyor!

Emzirme Sütyenleri Hakkında Sık Sorulan Sorular

Emzirme Sütyeni Nasıl Kullanılır?

Emzirme sütyeni kullanırken göğüs pedini askıdan tek elle pratik bir şekilde ayırabilir, bu sayede sütyeni çıkarmaya gerek kalmadan bebeğinizi kolayca besleyebilirsiniz.

Emzirme Sütyeni Gerekli midir?

Doğum sonrasında emzirme sütyeni kullanımı için herhangi bir şart bulunmuyor. Ancak bu pratik ve işlevsel iç giyim ürünleri, süt veren annelere büyük bir kolaylık sağlaması amacıyla tercih ediliyor.

Emzirme Sütyeni Ne Zaman Alınmalı?

Doğum öncesi dört haftalık süreç, göğüslerin en büyük hacme ulaştığı zaman dilimi olması bakımından emzirme sütyeni almak için de en doğru zaman aralığını oluşturuyor.

Emzirme Sütyeni Kaç Beden Olmalı?

Emzirme sütyeni bedenini doğru seçmek için göğüs ölçünüzü doğuma en fazla dört hafta kala almanız gerekiyor. Mezurayı önce göğüs altınızdan, sonra ise göğüs uçlarınızdan geçirerek doğru sütyen bedeninizi bulabilir ve seçiminizi buna göre yapabilirsiniz.