Secure Checkout Secure Checkout
1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!
 • image-alt-tag-content
 • image-alt-tag-content
FİLTRELEME
 • ürün cinsi
  • ÇORAP
 • renk
  • SİYAH
 • beden
  • S/M
  • M/L
  • L/XL
 • sezon
  • KIŞ
 • model adı
  • SUWEN SOCKS
 • kampanya tanımı
  • Çoraplarda 3 Al 2 Öde
 • Fiyat Aralığı

Opak Külotlu Çorap

3 ürün bulundu.
 • image-alt-tag-content
 • image-alt-tag-content
Resim Slim Effect Hosiery - SİYAH

Slim Effect Hosiery - SİYAH

 • 449,99 TL
Çoraplarda 3 Al 2 Öde
Resim Daily Opak 80 Külotlu Çorap - SİYAH

Daily Opak 80 Külotlu Çorap - SİYAH

 • 154,99 TL
Çoraplarda 3 Al 2 Öde
Resim Thermal Form Control Hosiery - SİYAH

Thermal Form Control Hosiery - SİYAH

 • 649,99 TL
Çoraplarda 3 Al 2 Öde

Suwen Kadın Opak Külotlu Çorap Modelleri

Rahatlığı, pratik kullanımı ve şık görünümü ile elbise ve etekler, kadınların gözde giyim ürünleri arasında yer alıyor. Fakat bu modelleri özellikle de kış mevsiminde kullanabilmek adına doğru çorap seçimi fazlasıyla önem taşıyor. Soğuk mevsimlerde elbise veya etek giymek isteyen kadınların yardımına ise kalın kumaş yapıları ile opak külotlu çorap modelleri koşuyor!

Opak külotlu çorap modelleri, süper mini kıyafetlerin güvenli ve konforlu bir şekilde kullanılabilmesine önemli düzeyde yardımcı oluyor. Suwen, bu işlevsel ve bir o kadar da şık çorap modelleri için farklı kalınlık düzeyinde birden çok seçenek sunuyor. Siz de Suwen opak külotlu çorap modellerini tercih ederek, bu kış en şık elbiselerinizi maksimum konfor ve koruma ile tamamlayabilirsiniz!

Rengine Göre Kadın Opak Külotlu Çorap Modelleri

Siyah Opak Külotlu Çoraplar

Kalın kumaş yapıları ile kış mevsimi için özel olarak üretilen opak külotlu çoraplar, genellikle iki sebepten dolayı tercih ediliyor: Soğuktan korunmak ve bacaklarda ten görünümünü gizlemek... Siyah opak külotlu çorap modelleri ise ten görünümünü gizlemek adına en çok tercih edilen seçenekler oluyor. Ayrıca siyah, pek çok farklı renkle uyum sağlaması sebebiyle de bir adım öne çıkıyor. Kaliteli kumaş özellikleri ve farklı kalınlık düzeyleri ile birbirinden konforlu siyah opak külotlu çorap alternatifleri Suwen’de sizleri bekliyor!

Modeline Göre Kadın Opak Külotlu Çorap Modelleri

Desensiz/Sade Opak Külotlu Çoraplar

Desensiz opak külotlu çorap modelleri, kombinleri tüm sadeliğiyle kusursuz biçimde tamamlamalarının yanı sıra okul, iş vb. resmi ortamlar için de ideal bir görünüm sunuyor. Pek çok farklı stille uyum sağlayabilen bu modeller, pürüzsüz dokularıyla konforlu bir his de yaratıyor. Suwen ise ekstra yumuşak yapılı opak külotlu çorap modelleri ile bu rahatlığı çok daha üst seviyelere taşıyor. Suwen opak külotlu çorapların cilt dostu kumaşları, bacaklarda rahatsızlık hissi oluşturmadan şık ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor.

Ekstra Parlak Opak Külotlu Çoraplar

Parlak opak külotlu çorap modelleri, ışıltılı kumaşlarının yarattığı göz alıcı görünümleri ile bacak hatlarını vurgulamaya yardımcı oluyor. Teni çok az gösteren ya da tamamen gizleyen parlak opak çoraplar, dikkat çekici bir kombin yaratmak isteyen kadınlar için en ideal seçenekler arasında yer alıyor. Siz de opak çorabın ölçülü şıklığını pürüzsüz bir parıltıyla iddialı bir görünüme dönüştürmek istiyorsanız, Suwen’in ekstra parlak opak külotlu çorap modellerine göz atabilirsiniz!

Ten Göstermeyen Opak Külotlu Çoraplar

Kalın iplik yapılarının beraberinde sıkı örgü dokularına da sahip olan opak külotlu çorap modelleri, kış mevsiminde vücut ısısını korumak adına güçlü bir yardımcı niteliği taşıyor. Ayrıca bu çoraplar, kısa elbise ve eteklerin altında kullanıldığında ten görünümünü gizlemek için de bir hayli etkili oluyor. Ten göstermeyen külotlu çorap modelleri, özellikle de süper miniler ile kombinlendiğinde oldukça trend bir görünüm yaratıyor. Siz de en şık kış kombinleriniz için Suwen ten göstermeyen opak külotlu çorap modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz!

Kalınlık Düzeyine Göre Kadın Opak Külotlu Çorap Modelleri

50 Denye Opak Külotlu Çoraplar

Suwen, elbise ve etek şıklığından kış mevsiminde de vazgeçemeyen kadınlar için 50 den opak çorap modellerini sunuyor. Kalın yapılı kumaşlar ile üretilen bu modeller, bacakları soğuk havadan korumaya yardımcı oluyor. Aynı zamanda ultra esnek yapıya da sahip olan Suwen 50 den opak külotlu çoraplar, maksimum hareket özgürlüğü ve konforlu bir deneyim vadediyor!

80 Denye Opak Külotlu Çoraplar

Suwen 80 denye opak külotlu çorap modelleri, kalın dokuları ile vücut ısısını korumaya yardımcı olmalarının yanı sıra ten göstermeyen yapılarıyla da çok yönlü rahatlık sağlıyor. Ekstra yumuşak dokuları sayesinde bacakları konforlu bir his ile saran Suwen 80 den opak çoraplar, esnek kumaşları sayesinde de maksimum hareket özgürlüğü sağlıyor. Siz de soğuk kış günlerinde hem koruyucu hem de konforlu bir çorap tercihi için bu sayfada yer alan 80 denye opak çorap modellerine göz atabilirsiniz!

200 Denye Opak Külotlu Çoraplar

Soğuk kış günlerinde vücut ısısını muhafaza etmek için Suwen 200 den opak külotlu çorap modelleri en ideal korumayı sağlıyor. Ekstra kalın yapılı kumaşlarla üretilen 200 den opak çoraplar, hareket sırasında dahi ten görünümünü kusursuz şekilde gizlemeyi başarıyor. Bu sayede söz konusu çorap modelleri, elbise ve eteklerin yanı sıra tuniklerin altında da gönül rahatlığıyla tercih edilebiliyor!

Kadın Opak Külotlu Çoraplar Hakkında Sık Sorulan Sorular

Opak Çorap Nedir?

Opak çorap, kış mevsiminde kullanıma özel tasarlanan kalın kumaş yapılı bir çorap modelini oluşturuyor. İplik kalınlığına göre (denye) sınıflandırılan külotlu çorap modelleri arasında, 40 denye üzeri kalınlık ölçüsüne sahip çorap modelleri opak külotlu çorap kategorisine giriyor. Suwen’de ise 50, 80 ve 200 denye olmak üzere farklı kalınlıkta birden çok opak külotlu çorap alternatifi bulunuyor!

Yarı Opak Çorap Nedir?

Yarı opak külotlu çorap adlandırması, 30-40 denye arası kalınlığa sahip külotlu çorap modellerini belirtmek için kullanılıyor. İnce külotlu çoraplara kıyasla daha kalın olan bu çorap modelleri, opak külotlu çoraba göre de nispeten daha ince kumaş özelliği gösteriyor. Söz konusu çorap modelleri, Suwen’in ince külotlu çorap modelleri arasında yer alıyor.

Opak Çorap Nasıl Giyilir?

Opak külotlu çorap modelleri, kalın yapıları gereği kış mevsiminin hava koşullarına uyum sağlıyor. Elbise, etek, şort, tunik vb. kısa kıyafetlerin altına giyilen opak çoraplar, bacakları soğuktan korumaya ve ten görünümünü gizlemeye yardımcı oluyor. Siz de soğuk kış günlerinde şıklığınızı tamamlarken aynı zamanda vücut ısınızı muhafaza edecek opak külotlu çoraplar için bu sayfayı tümüyle yeniden inceleyebilirsiniz!

if (controllerName == 'checkout' && actionName == 'simplecheckoutcomplete') { var dividioOrderId = invTagManagerParams.OrderId; var dividioAmount = Number(invTagManagerParams.OrderTotalAmount); var dividioGL = ''; invTagManagerParams.ProductDataLayer.forEach(glFunction); function glFunction(item, index) { debugger; dividioGL += ":<" + item.sku + ">:<" + item.name + ">:<" + item.quantity + ">,"; } var append = '' $('body').append(append); };