Secure Checkout Secure Checkout
1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!
 • image-alt-tag-content
 • image-alt-tag-content
FİLTRELEME

Kombinezon

8 ürün bulundu.
 • image-alt-tag-content
 • image-alt-tag-content
Resim V Yaka Kombinezon - SİYAH

V Yaka Kombinezon - SİYAH

 • 849,99 TL
3 Al 2 Öde
Resim Uzun Jupon - SİYAH

Uzun Jupon - SİYAH

 • 649,99 TL
3 Al 2 Öde
Resim Kısa Jupon - SİYAH

Kısa Jupon - SİYAH

 • 599,99 TL
3 Al 2 Öde
Resim Kısa Jupon - TEN RENGİ

Kısa Jupon - TEN RENGİ

 • 599,99 TL
3 Al 2 Öde
Resim Uzun Jupon - TEN RENGİ

Uzun Jupon - TEN RENGİ

 • 649,99 TL
3 Al 2 Öde
Resim Straplez Kombinezon - SİYAH

Straplez Kombinezon - SİYAH

 • 949,99 TL
3 Al 2 Öde
Resim Straplez Kombinezon - TEN RENGİ

Straplez Kombinezon - TEN RENGİ

 • 949,99 TL
3 Al 2 Öde
Resim V Yaka Kombinezon - TEN RENGİ

V Yaka Kombinezon - TEN RENGİ

 • 849,99 TL
3 Al 2 Öde

Suwen Kadın Kombinezon ve Jüpon Modelleri

Vücut hatlarını forma sokan, istenmeyen görünümleri ustalıkla gizleyen ve en nihayetinde kusursuz bir görünümün temelini oluşturan iç giyim ürünleri her kadın için aynı düzeyde önem taşıyor. Kombinlerin vücutta çok daha şık görünmesini sağlayan bu gizli kahramanlar arasında kombinezonlar ve jüponlar ise kurtarıcı nitelikleriyle bir adım öne çıkıyor!

Suwen, maksimum konfor vadeden kumaş türleri ile tasarladığı kombinezon ve jüpon modelleri ile bu iç giyim ürünlerine duyulan memnuniyeti ikiye katlıyor. Farklı etek boyu uzunluklarına ve kol/yaka özelliklerine sahip olan Suwen kombinezon ve jüponlar arasında her ihtiyaca uygun bir model ve renk bulunabiliyor. Üstelik kaliteli kumaş özellikleri ile Suwen kombinezon modelleri, astar niteliğinin yanı sıra gecelik olarak da tercih edilebiliyor!

Etek Boyuna Göre Kadın Jüpon ve Kombinezon Modelleri

Kısa Jüponlar

İnce kumaş çeşitleri ile üretilen mini etek modelleri, bacak hatlarını gizlemek adına tek başına yeterli olmayabiliyor. Bu tür giysilere iç göstermeyen bir yapı kazandırmak için ise mini jüpon, etkili bir yardımcı oluyor. Kısa etekler ile kullanıma uygun şekilde tasarlanan Suwen kısa jüponlar, etek boyu ile minilere uyum sağlayan boy özelliği sayesinde bir hayli kullanışlı oluyor!

Uzun Jüponlar

Midi boy ve uzun etekler ile kullanıma uygun şekilde tasarlanan uzun jüponlar, dizlere kadar uzanan boyu ile üst bacak hattını tamamen gizliyor. Ayrıca Suwen’in maksimum esnekliğe sahip kumaşlarla ürettiği bu jüpon modelleri, hareket özgürlüğü sunan yapısıyla da ayrıcalıklı bir konfor sunuyor!

Kısa Kombinezonlar

Kalçanın hemen alt kısmında biten boyu ile süper mini kategorisine giren Suwen kısa kombinezon modelleri, farklı boy özelliklerine sahip her tür elbise ile kullanılabiliyor. Bacak ayrımını kusursuz şekilde gizleyen bu mini kombinezonlar, boy özelliği sayesinde ferah bir his de sağlıyor.

Kol Kesimine Göre Kadın Kombinezon Modelleri

Straplez Kombinezonlar

Suwen straplez kombinezonlar, askısız kesimleri sayesinde tül, şifon, dantel vb. transparan kumaşlar ile üretilen elbiselerin içerisinde kullanılmak için oldukça uygun bir seçenek! Ayrıca askısız kombinezon, straplez elbiselerin iç göstermesini engellemek için de tercih edilebiliyor. Üstelik dilerseniz çıkarılabilir askıları kullanarak bu modeli pratik bir şekilde askılı kombinezona da dönüştürebilirsiniz!

Askılı Kombinezonlar

Suwen’in ince askılı kombinezon modelleri; kalın askılı, kısa kollu ve uzun kollu olmak üzere farklı kol kesimine sahip pek çok elbise ile rahatlıkla kullanılabiliyor. Kombinezonun vücuda güvenli bir şekilde sabitlenmesine yardımcı olan askılar, kayma/toplanma gibi endişelere de yer bırakmıyor!

Yaka Tipine Göre Kadın Kombinezon Modelleri

V Yaka Kombinezonlar

Suwen V yaka kombinezon modelleri, farklı model özelliklerine sahip pek çok elbise içerisinde astar olarak tercih edilebiliyor. Bu kullanışlı yapısına ek olarak V yaka kombinezonlar, göğsün ortasından omuzlara doğru yükselen yaka kesimiyle boyun bölgesinde konforlu bir his de yaratıyor.

Düz Yaka Kombinezonlar

Göğüs bölgesini koltuk altından düz bir hat ile çevreleyen Suwen düz yaka kombinezonlar, askısız ve transparan kollara sahip elbiselerin içerisinde kusursuz bir görünüm yaratıyor. Aynı zamanda göğüs dekolteli giysilerde dekolte kısmını gizlemeye de yardımcı olan bu modeller, kullanışlı ve konforlu yapısıyla beğeni topluyor.

Kumaş Çeşidine Göre Kadın Jüpon ve Kombinezon Modelleri

Elastan Karışımlı Kombinezonlar

Elastan karışımlı kumaş ile üretilen Suwen kombinezon modelleri, esnek yapıları ile rahat hareket imkanı sağlıyor. Ayrıca bu esnek kombinezonlar, kaygan dokuları sayesinde elbise içerisinde toplanmıyor. Ve böylece elbisede astara bağlı rahatsız edici pürüzler de oluşmuyor.

Elastan Karışımlı Jüponlar

Suwen, jüpon astar tasarımlarında elastan karışımlı kumaşları tercih ediyor. Bacak hareketlerini kısıtlamayan esnek jüpon modelleri, konforlu kullanım imkanı sağlıyor. Ayrıca bu etek jüponlar, pürüzsüz ve kaygan dokuları ile de katlanma/toplanma gibi problemlerin önüne geçiyor.

Kombinezonlar ve Jüponlar Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kombinezon Nedir?

Kombinezon; genellikle düz renkli, esnek ve ince yapılı kumaştan üretilen, tek parça elbise formunda bir iç giyim ürünü. Farklı etek boyu ve kol kesimi seçenekleri bulunan bu iç giyim modellerini Suwen’de tam da aradığınız seçeneklerle bulabilirsiniz.

Kombinezon Neden Giyilir?

Kombinezon, esas olarak vücut hatlarını gizlemede tek başına yeterli olmayan transparan ya da ince kumaşlı elbiselerin içerisine astar olarak giyiliyor. Fakat oldukça rahat yapıya sahip bu modeller, tercihe göre gecelik olarak da kullanılabiliyor. Siz de hem astar hem de gecelik olarak tercih edebileceğiniz kombinezon modellerini bu sayfanın üst kısmında bulabilirsiniz.

Jüpon Nedir?

Jüpon; düz renkli, esnek ve ince yapılı kumaş ile üretilen ve astar görevi üstlenen etek formunda bir iç giyim ürünü. Farklı boy özelliklerine sahip olan bu ürünler, etek ve elbise içine giyildiğinde bacak hatlarını gizlemeye yardımcı oluyor. Suwen, esnek kumaş türleri ile ürettiği jüpon modelleri ile sizler için oldukça konforlu jüpon alternatifleri sunuyor!

Jüpon Nasıl Kullanılır?

Lastikli bel kısmına sahip jüpon modelleri, transparan ya da iç gösteren etek ve elbiselerin altına pratik bir şekilde giyilerek kullanılabiliyor. Suwen jüpon modellerinin kaygan dokusu, toplanma/katlanma gibi problemlerin oluşmasını da engelliyor.

Elbise İçine Jüpon Giyilir Mi?

Tercihe göre astara ihtiyaç duyan elbiselerin içerisine jüpon ve kombinezon modellerinin her biri giyilebiliyor. Eğer astar giymedeki amacınız yalnızca bacak hatlarınızı gizlemekse bunun için jüpon oldukça uygun bir seçim! Siz de sayfanın üst kısmına göz atarak farklı renklerdeki Suwen jüpon modellerinden ihtiyacınıza en uygun olanını tercih edebilirsiniz!

Elbise İç Gösteriyorsa Ne Yapılmalı?

Çok beğenilerek alınan elbise ya da eteğin iç gösterdiğini fark etmek, kadınlar için en can sıkıcı durumlardan biri! Böyle durumlar için ise en etkili çözüm kombinezon ya da jüpon giymek oluyor. Eğer siz de bir astara ihtiyaç duyuyorsanız, Suwen sütyen modellerinden külot modellerine, atletlerden taytlara kadar birçok ürün seçkisi sunuyor, bunların yanında farklı model özelliklerine sahip kombinezon ve jüpon modelleri arasında size en uygun seçenekleri bulabilirsiniz!

if (controllerName == 'checkout' && actionName == 'simplecheckoutcomplete') { var dividioOrderId = invTagManagerParams.OrderId; var dividioAmount = Number(invTagManagerParams.OrderTotalAmount); var dividioGL = ''; invTagManagerParams.ProductDataLayer.forEach(glFunction); function glFunction(item, index) { debugger; dividioGL += ":<" + item.sku + ">:<" + item.name + ">:<" + item.quantity + ">,"; } var append = '' $('body').append(append); };