250 TL ve Üzeri Alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO!
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content

Koton Sütyen

5 ürün bulundu.
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content

Suwen Kadın Pamuklu/Koton Sütyen Modelleri

Önemli ölçüde yağ dokusundan oluşan göğüsler, bu yapısı itibarıyla doğal olarak kadın vücudunda en çok terleyen bölgeler arasında yer alıyor. Vücuttaki genel yağ oranı fark etmeksizin anatomik olarak gelişen bu durum, göğüs bölgesi için emici kumaşa sahip kaliteli iç çamaşırı seçimi sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. Koton sütyenler ise gerek terleme sorunu gerekse de hassas cilt yapıları için bu konuda en ideal alternatiflerden biri olarak öne çıkıyor.

Yüksek nem emiciliğine sahip yumuşak dokuları ile koton/penye sütyen modelleri, yaz ayları başta olmak üzere dört mevsim boyunca rahat bir kullanım vadediyor. Üstelik cilt dostu özelliğe sahip bu pamuklu sütyenler, uzun yıllar boyunca rahatsız sütyenlerden şikâyet eden kadınların yanı sıra; göğüsleri yeni olgunlaşmaya başlayan genç hanımların da gözdesi oluyor. Konforuna önem veren bir kadın olarak siz de hem size özel dikilmiş hissi veren hem de zevkinize hitap eden koton sütyen modellerini arıyorsanız, beklentilerinizin çok daha ötesinde rahatlık sunan birbirinden şık seçenekleri Suwen’de bulabilirsiniz!

Dilerseniz Suwen’in tüm sütyenler kategorisi içerisinden pamuklu sütyen modellerini seçebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Yardımcı Materyaline Göre Kadın Koton Sütyen Modelleri

Koton Balensiz Sütyenler

Kumaş olarak yumuşak bir dokuya sahip olmakla birlikte ek balenler olmadan ideal bir kavrayış sağlayan telsiz pamuk sütyenler, sporcu sütyeni deneyimine yakın bir rahatlık sunması bakımından pek çok kadının tercihi… Peki ya sizin aradığınız model, bir yandan her gününüze eşlik ederken diğer yandan formunu ve dokusunu da uzun yıllar boyunca koruyacak bir balensiz koton sütyen mi? O halde, balensiz sütyende aradığınız kaliteye siz de Suwen farkıyla ulaşabilirsiniz!

Sabit Askılı Koton Sütyenler

Suwen’in yüzde 100 pamuk sütyen modelleri, en yoğun tempolu aktivitelerde dahi rahat kullanım sağlayabilmesi amacıyla sabit askılı bir şekilde tasarlanıyor. Böylece bu koton sütyen çeşitleri, gün içerisinde askıların çıkma endişesi olmaksızın maksimum konforlu ve güvenli bir kavrayış sağlıyor.

Destek Düzeyine Göre Kadın Koton Sütyen Modelleri

Desteksiz/Dolgusuz Koton Sütyenler

Koton sütyen kullananlar şüphesiz, iç giyimlerinde rahatlık hissine estetik görünümden daha fazla önem veriyor. Peki, aynı zamanda hem rahatlıktan ödün vermeyip hem de göğüslerinize çarpıcı bir form kazandırmaya ne dersiniz? Suwen koton desteksiz sütyen modellerinin ideal kalıpları sayesinde bu, artık hiç olmadığı kadar mümkün. Göğüslere daha şekilli bir form kazandırırken doğal hacmini de koruyan Suwen koton dolgusuz sütyenler, benzersiz konfor sunan yapıları ile şimdiden vazgeçilmeziniz olmaya aday!

Modeline Göre Kadın Koton Sütyen Çeşitleri

Balkonet Koton Sütyenler

Suwen pamuklu sütyen modelleri, maksimum rahatlık sağlamak adına balensiz ve sabit askılı bir şekilde tasarlanıyor. Bu özellikleri bakımından straplez olarak kullanıma uygun olmaması nedeniyle de balkonet kesim stilleriyle öne çıkıyor. Göğüslerin üst kısmını açıkta bırakan zarif ve estetik görünümleriyle Suwen balkonet penye sütyen modelleri, yeniden incelemeniz için bu sayfanın hemen üst kısmında sizi bekliyor!

Bedenlerine Göre Kadın Koton Sütyen Modelleri

Genç Kız Koton İlk Sütyenim Modelleri (A Kap)

Konforlu, şık ve özgün tasarımlarıyla 7’den 70’e pek çok kadının gözde sütyen markalarından biri olan Suwen, bu özel iç giyim ürünü ile yeni tanışmaya hazırlanan genç kızları da unutmuyor! “İlk Sütyenim” koleksiyonuyla göğüsleri yeni olgunlaşmaya başlayan kız çocuklarına özel konforlu ürünler geliştiren marka, bu seride yer alan ürünlerinde farklı sırt bandı genişliklerine sahip A kap alternatifler sunuyor. Suwen Genç Kız İlk Sütyenim koleksiyonu, stiline ve rahatlığa önem veren genç kızların aradığı en şık ve kullanışlı seçenekleri bir araya getiriyor!

Normal Beden Koton Sütyenler (B-C Kap)

Suwen koton sütyen çeşitleri arasında B ve C kap kullanan kadınlar için de birbirinden zarif ve rahat seçenekler bulunuyor. Balkonet yapıları ve sade/işlemesiz tasarımlarıyla günlük kullanım için ideal bir forma sahip olan bu normal beden penye sütyenler, ince-yumuşak kupları ve iz yapmayan kesimleri sayesinde kullanışlı bir tişört sütyeni olma özelliği taşıyor.

Koton Sütyenler Hakkında Sık Sorulan Sorular

Koton Sütyen Fiyatları Hangi Faktörlere Göre Belirleniyor?

Koton sütyenler, tekstil sektöründe en yaygın kullanılan doğal ve cilt dostu lif kaynaklarından biri olan pamuk bitkisinden elde ediliyor. Dünyanın birden fazla bölgesinde yetişebilen bu değerli bitki, üretim koşullarına göre farklı yumuşaklık ve pürüzsüzlük düzeylerine sahip olabiliyor. Koton sütyen fiyatları da buna göre, kullanılan pamuk ipliklerinin kalitesine göre değişkenlik gösteriyor. Ürünlerinde yalnızca birinci kalite pamuk liflerini kullanan Suwen, koton sütyen modellerini erişilebilir fiyatlarla satışa sunarak bu eşsiz konforu pek çok kadının deneyimleyebilmesini mümkün kılıyor.

Pamuklu Balensiz Sütyen Çabuk Bozulur Mu?

Bir iç çamaşırının dokusundan ve konforundan ödün vermeden uzun ömürlü olmasını, kullanılan kumaş çeşidi ve yardımcı materyallerinden çok kalite düzeyi belirliyor. Aynı zamanda ürünün kullanım süresi boyunca yıkama ve bakım talimatlarına özen gösterilmesi de bu konuda hayli önem taşıyor. Birinci kalite pamuklardan üretilen Suwen balensiz penye sütyenler, uygun koşullarda yeni görünümünü uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi koruyabiliyor.

Pamuklu Penye Sütyen Nasıl Yıkanır?

Pamuklu sütyenler, doğal liflerle örüldükleri için sentetik ipliklere nazaran daha hassas bir yapıya sahip oluyor. Bu nedenle de 30° derece sıcaklıkta ve elde yıkanması; ayrıca dokusunu ve formunu koruması için kurutma işleminin de doğal koşullara uygun olarak yapılması gerekiyor. Ürünün uzun süre yakıcı güneş altında bekletilmemesi de bu konuda önemli gereklilikler arasında yer alıyor.

Kimler Penye Sütyen Giymeli?

Çeşitli beden ve kalıp alternatifleri bulunan penye sütyen modelleri, geniş ürün seçenekleri ile farklı bedensel ihtiyaçlara sahip pek çok kadın tarafından tercih edilebiliyor. Özellikle yoğun terleme problemi yaşayanlar ve hassas ciltler için ideal bir yapıya sahip olan bu modeller, tüm kadınlar için maksimum konforlu bir deneyim sunuyor.