Secure Checkout Secure Checkout
1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content

Abiye / Dekolte Sütyen Aksesuar

5 ürün bulundu.
  • image-alt-tag-content
  • image-alt-tag-content
Resim Angel Dekolte / Abiye Yapışkanlı Sütyen - SİYAH

Angel Dekolte / Abiye Yapışkanlı Sütyen - SİYAH

  • 599,99 TL
3 Al 2 Öde
Resim Omuz Askısı - STANDART

Omuz Askısı - STANDART

  • 229,99 TL
3 Al 2 Öde
Resim Abiye / Dekolte Göğüs Ucu Kapatıcı - STANDART

Abiye / Dekolte Göğüs Ucu Kapatıcı - STANDART

  • 169,99 TL
3 Al 2 Öde
Resim Yapışkanlı Silikon Dekolte / Abiye Sütyen - TEN RENGİ

Yapışkanlı Silikon Dekolte / Abiye Sütyen - TEN RENGİ

  • 499,99 TL
3 Al 2 Öde
Resim Angel Dekolte / Abiye Yapışkanlı Sütyen - TEN RENGİ

Angel Dekolte / Abiye Yapışkanlı Sütyen - TEN RENGİ

  • 599,99 TL
3 Al 2 Öde

Suwen Kadın Abiye/Dekolte Sütyeni Modelleri

Sütyenler, göğüslere görünüm olarak ideal bir form kazandırmakla birlikte giysilerin de daha estetik bir şekilde taşınabilmesini sağlıyor. Ancak bazı özel kıyafetler var ki içine sütyen giyildiğinde ayrı, giyilmediğinde ise ayrı problemler yaratabiliyor. Bu kıyafetlerin başında ise elbette, iddialı dekoltelere sahip olan abiye modelleri geliyor. Neyse ki abiye sütyeni modelleri sayesinde, bu ikileme bir çözüm bulmak oldukça kolay!

Abiye için sütyen kullanımında, en ideal görünüme sahip olabilmek adına hem askı hem de sırt bandı olmayan modelleri kullanmak gerekiyor. Bu da kadınların aklına doğrudan, bazı talihsiz kaza olasılıklarını getirebiliyor. Ancak Suwen sayesinde, aklınızdaki tüm bu soru işaretlerini şimdi gönül rahatlığıyla geride bırakabilirsiniz. Uzun saatler boyu hem konforlu hem de güvenli bir kullanım için tasarlanan Suwen abiye/dekolte sütyeni, şık giysilerinizin içinde göz kamaştırmanız için bu sayfada sizi bekliyor!

Suwen’in tüm kadın sütyen kategorisinden dilediğiniz abiye sütyen modelini sepetinize ekleyebilir ve güvenli ödeme seçeneği ile hemen satın alabilirsiniz!

Formuna Göre Kadın Abiye/Dekolte Sütyeni Modelleri

Sırtsız Sütyenler

Sırt dekolte sütyeni olarak da bilinen silikon sütyenler, bedeni arkadan öne doğru çevreleyen bir bandı olmamasına rağmen, yapışkanlı iç yüzeyleri sayesinde saatler boyunca sabit kalabiliyor. Kayma ve düşme riski olmadan güvenle hareket edebileceğiniz abiye altı sütyen ihtiyacınız için, siz de Suwen’in yapışkanlı sırtsız sütyen modelini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz!

Straplez/Askısız Sütyenler

Çıkarılabilir askılara sahip olan standart straplez sütyen modelleri, askısız veya tek omuzlu pek çok giysiye uygun olsa da konu özel davetler olduğunda bazı istenmeyen görünümlere davet çıkarabiliyor. Burada da kadınların imdadına elbette, abiye kıyafetler için sütyen seçenekleri yetişiyor. Suwen’in hem tamamıyla askısız hem de sırt bantsız bir şekilde özel olarak geliştirilen askısız abiye elbise sütyeni, omuz ve sırt dekoltelerini kusursuz bir görünüme kavuşturuyor.

Lazer Kesim/Dikişsiz Sütyenler

Dikişsiz sütyen modellerinin pek çoğu, lazer teknolojisiyle şekillendirilen üst kısımları ve işlemesiz yüzeyleri sayesinde dar ve ince giysilerin altında ideal bir görünüm sağlıyor. Ancak bazı durumlarda bu modeller, yine de abiye elbise sütyeni olarak kullanım için uygun olmayabiliyor. Suwen’in kendinden yapışkanlı sütyeni ise lazer kesimi sayesinde, en ince ve dar yapılı abiye elbiselerde dahi kusursuz bir görünüm sağlıyor.

Materyal Çeşidine Göre Abiye/Dekolte Sütyeni Modelleri

Yapışkanlı Silikon Sütyenler

Sırtı açık abiye elbiseye sütyen olarak en uygun seçeneği sunan yapışkanlı silikon modeller, kullanım boyunca sabit kalabildiği için özel organizasyonların en önemli kurtarıcı parçaları arasında yer alıyor. Peki ya sizin isteğiniz, kendinden yapışkanlı sütyeninizin her kullanımda aynı güçte sabitlenme özelliğine sahip olması mı? O halde Suwen’in yüksek kaliteli yapışkanlı silikon sütyeni, tam da aradığınız seçim!

Önden Kopçalı Sütyenler

Yapışkanlı sütyenler, askıları ve sırt bantları olmadığı için küçük, ayrık ve sarkık göğüslerde her zaman istenen görünümü sağlayamayabiliyor. Bunun için Suwen, askısız sırtsız sütyen modelinde göğüslerin birbirine daha yakın ve dolgun görünmesini sağlayan detaylara da yer veriyor. İki ayrı silikon parçadan oluşan bu ürün, önden bağlamalı kopçaları sayesinde kolayca birleştirilebiliyor. Böylece giyildiği anda, dikkat çekici ve hoş bir göğüs çatalı görünümü sağlıyor.

Rengine Göre Abiye/Dekolte Sütyeni Modelleri

Ten Silikon Sütyenler

Abiye içine sütyen giydiğinizde ilk beklentiniz, tabii ki yokmuş gibi bir görünüm sağlaması olur; değil mi? Ten rengi silikon sütyen modelleri de işte bunun için var! Açık renkli ve en ince kumaşlı giysilerin altında dahi görünmeyen bu dekolte sütyen modelleri, her kadının gardırobunda yer alması gereken parçalar arasında yer alıyor. Eğer siz de bu konuda kaliteli bir ürün alternatifi arıyorsanız, Suwen tam da aradığınız adres!

Destek Düzeyine Göre Abiye/Dekolte Sütyen Modelleri

Yarı Destekli Silikon Sütyenler

Dekolte için sütyen seçiminde, yokmuş gibi görünmesinin yanı sıra göğüsleri olduğundan daha estetik göstermesi de önemli bir koşulu oluşturuyor. Peki ya hem kupsuz, askısız ve sırtsız hem de yarı destekli bir silikon sütyen kullanmak nasıl fikir? “Tüm bu özelliklerin bir arada bulunması mümkün mü?” diyorsanız, sıkı durun! Suwen’in yarı destekli silikon sütyeni, üst kısmından alta doğru kalınlaşan şekillendirici yapısı sayesinde kadınların bu hayalini gerçeğe dönüştürüyor! Böylece göğüsler, abiye giysilerin altında daha hacimli ve kusursuz görünüyor.

Abiye/Dekolte Sütyenleri Hakkında Sık Sorulan Sorular

Yapışkanlı Silikon Sütyen Fiyatları Hangi Faktörlere Göre Belirlenir?

Yapışkanlı silikon sütyen fiyatları, üretimde kullanılan materyallerin kalite düzeylerine ve kullanım ömürlerine göre değişkenlik gösteriyor. Yüksek kaliteli yumuşak silikondan üretilen yapışkanlı sütyenler, uzun saatler boyunca kaymadan ve düşmeden kullanılabilmekle birlikte, yapışkanlık özelliklerini de yitirmeden tekrar tekrar kullanılabiliyor.

Silikon Sütyen Nasıl Kullanılır?

Silikon sütyenin her iki parçasını da aynanın karşısında doğru hizalama yaparak kuru cildinize yapıştırabilir, sonrasında ise kopça yardımıyla birbirlerine pratik bir şekilde sabitleyebilirsiniz. Kullanım süresinin sonunda silikon pedleri göğüslerinizden yavaşça çıkardıktan sonra, yıkayarak tekrar kendi kabına yerleştirmelisiniz. Bu şekilde sütyeni çok daha uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Silikon Sütyen Nasıl Yıkanır?

Silikon sütyenler hassas bir yapıya sahip oldukları için bu ürünlerin hiçbir şekilde makinede yıkanmaması gerekiyor. Bunun yerine her kullanım sonrası, ılık su altında sabun ile yıkanması yeterli oluyor. Yıkamanın ardından ise iç yüzeyin tüylenmesine neden olabilecek havlu veya peçeteleri kullanmak yerine, ürünü temiz bir ortamda kendi kendine kurumaya bırakmak gerekiyor. Bu şekilde silikonlu sütyenlerin, yapışkanlık özelliklerini ilk günkü gibi korumaları daha da mümkün hale geliyor.

Silikon Sütyen Ne İşe Yarar?

Silikon sütyenler, yapışkanlı olmaları dolayısıyla herhangi bir askı veya sırt bandı desteğine ihtiyaç duymuyor. Bu nedenle abiye benzeri göğüs ve sırt dekolteli özel giysilerin altında hiçbir şekilde belli olmuyor. Ayrıca bu sütyen modelleri, göğüslerin daha dolgun görünmesine de yardımcı oluyor.

Silikon Sütyen Kaç Kullanımlıktır?

Silikon sütyenlerin kullanım süresi, ürün kalitesine göre önemli oranda değişiyor. Yüksek kaliteli silikon sütyenler, uzun ömürlü bir yapıya sahip olmaları açısından bakımı doğru yapıldığı takdirde yıllarca sorunsuz bir şekilde takılıp çıkarılabiliyor.