Secure Checkout Secure Checkout
1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!
 • image-alt-tag-content
 • image-alt-tag-content
FİLTRELEME

Vücut Spreyi

7 ürün bulundu.
 • image-alt-tag-content
 • image-alt-tag-content
Resim Suwen Vücut Spreyi 250 ML - MAGIC LOVE

Suwen Vücut Spreyi 250 ML - MAGIC LOVE

 • 299,99 TL
3 Al 2 Öde
Resim Suwen Vücut Spreyi 100 ML - MAGIC LOVE

Suwen Vücut Spreyi 100 ML - MAGIC LOVE

 • 199,99 TL
3 Al 2 Öde
Resim Suwen Vücut Spreyi 100 ML - SOFTY BLUSH

Suwen Vücut Spreyi 100 ML - SOFTY BLUSH

 • 199,99 TL
3 Al 2 Öde
Resim Suwen Vücut Spreyi 100 ML - ORANGE BLOSSOM

Suwen Vücut Spreyi 100 ML - ORANGE BLOSSOM

 • 199,99 TL
3 Al 2 Öde
Resim Suwen Vücut Spreyi 250 ML - WHITE CRUSH

Suwen Vücut Spreyi 250 ML - WHITE CRUSH

 • 299,99 TL
3 Al 2 Öde
Resim Suwen Vücut Spreyi 250 ML - SOFTY BLUSH

Suwen Vücut Spreyi 250 ML - SOFTY BLUSH

 • 299,99 TL
3 Al 2 Öde
Resim Suwen Vücut Spreyi 100 ML - WHITE CRUSH

Suwen Vücut Spreyi 100 ML - WHITE CRUSH

 • 199,99 TL
3 Al 2 Öde

Suwen Vücut Spreyi Çeşitleri

Söz konusu günün her anı kullanılabilecek ferah bir koku olduğunda, sahne ışıkları vücut spreylerine dönüyor! Birbirleriyle uyum içinde harmanlanmış çiçek, meyve ve odunsu notaların büyüleyici kokuları, her ortama eşlik etmek için vücut spreylerinde bir araya geliyor. Zarif, çarpıcı ve baştan çıkarıcı kokularla çevrenizdeki herkesi mest etmek kulağınıza cazip geliyorsa Suwen vücut spreyi seçenekleri tam size göre!

Suwen vücut spreyi çeşitlerine göz atarak kendinize en uygun kokuyu keşfedebilir, günün her anında ferah ve zarif kokuların keyfini çıkarabilirsiniz. Hadi, Suwen vücut spreyleriyle kendinizi şımartmaya başlayın!

Suwen Vücut Spreyi Çeşitleri Nelerdir?

 • Warm Vanilla vücut spreyi
 • White Crush vücut spreyi
 • Softy Blush vücut spreyi
 • Magic Love vücut spreyi
 • Golden Dreamy vücut spreyi
 • Miss Coco vücut spreyi

Suwen Vanilya Kokulu Vücut Spreyi

Suwen Warm Vanilla vücut spreyi, iştah açan vanilya kokusu, amber, müge çiçeği ve meyvemsi notalarıyla baharın taze havasını teninize taşıyor. Suwen vanilyalı vücut spreyi gün boyu kalıcı kokusuyla zarif tenlere hak ettiği nazik ve tutkulu dokunuşu yapıyor.

Suwen Bergamot Kokulu Vücut Spreyi

Suwen White Crush vücut spreyinin baskın bergamot kokusu, manolya, yasemin, musk ve amber notalarıyla bir araya gelerek kendinizi çiçek bahçesinde gibi hissetmenizi sağlıyor. Suwen body mist kolay taşınabilir tasarımı sayesinde tıpkı el kremi gibi günün her anında size eşlik ediyor.

Suwen Hindistan Cevizi Kokulu Vücut Spreyi

Suwen Softy Blush vücut spreyinde orkide ve Hindistan cevizinin zarif uyumu gardenya ve süt notalarıyla bir araya geliyor. Yılın her mevsimi kullanabileceğiniz bu koku özellikle ilkbahar ve yaz ayları için ideal.

Suwen Çiçek Kokulu Vücut Spreyi

Suwen Magic Love vücut spreyi, çiçek notalarını ön plana çıkararak baharın gelişini teninizle müjdelemenize imkan tanıyor. Müge çiçeği, manolya, amber ve meyve notalarıyla tende tatlı ve taze bir his yaratan bu vücut spreyini ferahlamak istediğiniz her an kullanabilirsiniz.

Suwen Gül Kokulu Vücut Spreyi

Suwen Golden Dreamy vücut spreyi Hindistan cevizi, gül ve vanilya kokularını kusursuz bir şekilde harmanlayarak yazın enerjisini teninize taşıyor. Bu vücut spreyinin uzun süre kalıcı kokusuyla yaz mevsiminde hareketlenen doğanın canlılığını gün boyunca teninizde hissedebilirsiniz.

Suwen Tropikal Kokulu Vücut Spreyi

Suwen Miss Coco vücut spreyiyle tropikal kokuların tadını çıkarmaya hazır mısınız? Hindistan cevizi ve vanilyanın büyüleyici kokusu, bu vücut parfümünde müge çiçeğinin zarafetiyle birleşerek günün her anı için eşsiz bir koku ortaya koyuyor. Size de bu çarpıcı kokunun keyfini sürmek kalıyor.

Vücut Spreyi Nedir ve Ne İşe Yarar?

Vücut spreyi (body mist), hoş kokmak ve cilde ferah bir his sunmak için tercih edilen farklı koku notalarına sahip bir ürün. Body mist seçenekleri de tıpkı parfümler gibi farklı notaların özel olarak harmanlanmasıyla ortaya çıkıyor.

 • Vücut parfümleri, banyo sonrası vücudun uzun süre boyunca temiz, ferah ve hoş bir kokuya sahip olmasını sağlıyor. Bu sayede banyoda kullanılan büyüleyici kokulara sahip sabun çeşitlerinin kokusunu da daha kalıcı hale getiriyor.
 • Gün içinde toplu taşıma, restoran ve hava kirliliği sonucu maruz kalınan ağır veya kötü kokuların giderilmesine ve cilde taze bir his kazandırılmasına yardımcı oluyor.
 • Özellikle kalabalık alanlarda ve duş imkanı bulunmayan yerlerde saçlara sinen kokuları baskılamak için tercih edilebiliyor.

Vücut Spreyi ve Parfüm Farkı Nedir?

Vücut spreyi ve parfümlerin (EDP) amacı benzer olsa da aralarındaki temel fark esans yoğunluğundan kaynaklanıyor. Parfümlerdeki esans yoğunluğu yüzde 10 ila 20 arasında değişirken, bu oran vücut spreylerinde yüzde 1 ila 5 aralığında seyrediyor. Parfümlere kıyasla daha hafif notalara sahip olan vücut spreyleri günlük tekrarlı kullanım için ideal bir seçenek sunuyor.

Vücut Spreyi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Vücut spreyi seçerken koku notalarına dikkat etmeniz gerekiyor. Daha önce kullandığınız ve teninizle uyum sağlayacağından emin olduğunuz kokulara yönelebilirsiniz.
 • Body mist seçiminde ürünün içeriği de büyük önem taşıyor. Bilhassa alerjik bir bünyeye sahipseniz ürünün bileşenlerini incelemeniz gerekiyor.
 • Tercih edeceğiniz vücut parfümünde dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise kalıcılık düzeyi. Vücut spreyini sık sık yenilemek istemiyorsanız kaliteli üretim yapan markalara ve daha yoğun kokulara yönelmelisiniz.
 • Yeni bir vücut spreyi seçerken koku ve kalıcılık düzeyinin yanı sıra cildinizin ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurmalısınız. Kuru veya hassas bir cilde sahipseniz gün içinde cildinize bakım yapacak bitkisel özlü ve nemlendirici etkili vücut spreyleri tercih etmelisiniz.

Vücut Spreyi Nasıl Kullanılır?

Vücut spreyini günün her anı kullanabilseniz de en etkili sonucu alabilmek için duştan sonra tamamıyla temizlenmiş cilde uygulamanız gerekiyor. Rahatlatıcı bir banyo keyfinin ardından boynunuza, bileklerinize ve saçlarınıza dilediğiniz vücut spreyini sıkabilirsiniz. Vücut spreyini sıkarken ürünle aranıza 15 santimetre mesafe koymaya ve ürünü yüzünüze sıkmamaya dikkat etmelisiniz. 

Vücut spreyinin kalıcılığını artırmak için farklı kozmetik ürünlerinden de yardım alabilirsiniz. Örneğin; cildinize önce nemlendirici krem uygulayabilir, vücut spreyiyle aynı koku notalarını taşıyan vücut losyonlarını tercih edebilirsiniz.

Kişisel bakımı keyifli ve mis kokulu bir deneyime dönüştüren Suwen vücut spreyi çeşitleriyle günün her anı eşsiz kokuların tadını çıkarmaya hemen başlayın!