Secure Checkout Secure Checkout
1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!
FİLTRELEME

Suwen Kadın Desteksiz Sütyen Modelleri

Desteksiz sütyenler, göğüslere tam oturan kup kısımları ve yumuşak dokuları ile iç giyimde önceliği konfor olan kadınlar için en ideal sütyen modelleri arasında yer alıyor! Ayrıca göğüslerin doğal hacmini koruyan bu modeller, büyük beden göğüslere sahip olan kadınların da vazgeçilmez iç giyim ürünleri arasına girmeyi de başarıyor. Siz de bu konforlu modellere gardırobunuzda yer açmak için Suwen’in bütün sütyen çeşitlerini inceleyebilirsiniz!

Yardımcı Materyaline Göre Kadın Desteksiz Sütyen Modelleri

Balenli Desteksiz Sütyenler

Suwen balenli desteksiz sütyen modelleri, göğüsleri daha dik bir görünüme kavuşturmak adına etkili birer yardımcı niteliği taşıyor. Kupların alt kısmını yarım ay biçiminde çevreleyen balenler, sütyene kalıplı bir yapı kazandırarak göğüsler için güçlü bir destek oluşturuyor. Üstelik kumaş içerisine uygun şekilde gizlenen bu balenler, ciltle hiçbir şekilde temas etmediğinden rahatsızlık hissi de yaratmıyor. Siz de Suwen’in balenli dolgusuz sütyenlerine ayrıntılı bir şekilde göz atmak bu sayfayı yeniden inceleyebilirsiniz!

Balensiz Desteksiz Sütyenler

Balensiz desteksiz sütyen modelleri, iç giyimde konforu ön planda tutan kadınlar için üst düzey rahatlık vadediyor! Yumuşak kalıplarıyla göğüsleri rahatsız etmeden destekleyen balensiz sütyenler, hareket özgürlüğünü de üst seviyelere taşıyor.

Sabit Askılı Desteksiz Sütyenler

Suwen sabit askılı desteksiz sütyenler modelleri, kup ve bant kısmına dikişlerle bağlı askıları sayesinde hareket esnasında çıkma gibi riskleri büyük ölçüde azaltıyor. Ayrıca ayarlanabilir özellikteki bu askılar, sütyenin vücuda tam oturmasına ve destek düzeyinin istenilen oranda artırılıp azaltımasına da imkan tanıyor.

Kuplu Desteksiz Sütyenler

Göğüs uçlarını gizleyen ve göğüslere yuvarlak bir form kazandıran Suwen kuplu desteksiz sütyen modelleri, özellikle düz model kıyafetlerin içerisinde kusursuz bir görünüm yaratıyor. İnce ve yumuşak yapılı süngerler ile üretilen bu kuplu dolgusuz sütyenler, göğüsleri konforlu bir his eşliğinde sararak rahat bir kullanım vadediyor.

Kupsuz Desteksiz Sütyenler

Suwen kupsuz desteksiz sütyen modelleri, yumuşacık formu ile göğüsleri hassas bir şekilde sararak destekliyor. Üst düzey rahatlık vadeden kupsuz dolgusuz sütyen modelleri, kaliteli kalıp özelliği ile sünger kuplara ihtiyaç duymadan göğüslere form kazandırıyor.

Çıkarılabilir Askılı Desteksiz Sütyenler

Desteksiz straplez sütyen olarak tasarlanan Suwen çıkarılabilir askılı desteksiz sütyen modelleri, tercihe göre iki farklı kullanıma imkan tanıyor. Bu modeller, askıları çıkarıldığında askısız desteksiz sütyen olarak tercih edilebiliyor. Ya da ihtiyaç halinde askılar takılarak askılı desteksiz sütyen halinde de kullanılabiliyor.

Formuna Göre Kadın Desteksiz Sütyen Modelleri

Toparlayıcı/Minimizer Desteksiz Sütyenler

Göğüsleri olduğundan bir ya da iki beden daha küçük gösteren ve forma sokan kalıpları ile toparlayıcı sütyen modelleri, özellikle büyük beden göğüslere sahip kadınların kurtarıcı iç giyim ürünlerinden biri! Suwen minimizer desteksiz sütyen modelleri ise dolgusuz formlarıyla bu hedefe yönelik ideal bir yapı sunuyor. Küçültücü sütyen olarak da bilinen bu modeller, sayfanın üst kısmında sizleri bekliyor!

Balkonet Desteksiz Sütyenler

Seçtiğiniz sütyenin göğüs ölçünüzü farklı göstermeden sadece şekillendirici etki sağlamasını istiyorsanız, Suwen balkonet desteksiz sütyen modelleri tam da size göre! Bu dolgusuz sütyen modelleri, omuzlara doğru yükselen kup kesimleri ile göğüsleri konforlu bir şekilde çevreliyor. Ve göğüslerin alt kısmından destek oluşturarak, daha yuvarlak ve dik bir form kazanmasına katkıda bulunuyor.

Kumaş Çeşidine Göre Kadın Desteksiz Sütyen Modelleri

Pamuklu Desteksiz Sütyenler

Pamuk karışımlı kumaşlarla üretilen Suwen pamuklu desteksiz sütyen modelleri, yüksek hava geçirgenliği ile ciltte kuru ve rahat bir his yaratıyor. Ayrıca oldukça esnek yapıdaki pamuklu desteksiz sütyenler, hareket özgürlüğünü üst seviyelere taşıyor.

Yüzde 100 Pamuk/Koton Desteksiz Sütyenler

Yüksek nem emiciliğine sahip yüzde 100 pamuk kumaş, ciltte neme bağlı problemlerin oluşmasını engelliyor. Bu sayede gün boyu kuru bir his vadeden Suwen yüzde 100 pamuk desteksiz sütyenler, özellikle sıcak yaz aylarında kadınların vazgeçilmezi oluyor. Aynı zamanda yumuşak dokularıyla da öne çıkan koton desteksiz sütyen modelleri, konforlu bir kullanım imkanı sağlıyor.

Bedenine Göre Kadın Desteksiz Sütyen Modelleri

Büyük Beden Desteksiz Sütyenler

95D ölçüsüne kadar geniş seçenekleri bulunan Suwen büyük beden desteksiz sütyen modelleri, büyük göğüslere sahip kadınlara özel birden çok tasarım alternatifi sunuyor. Büyük beden iç giyimde ihtiyaç duyulan toparlayıcı ve küçültücü etkiyi bir arada barındıran bu modeller, kaliteli kumaşları sayesinde konforu da maksimum düzeye ulaştırıyor.

Normal Beden Desteksiz Sütyenler

Suwen dolgusuz sütyen modelleri arasında her bedene uygun bir seçenek bulmak mümkün! Büyük bedenlerin yanı sıra küçük ve orta beden göğüslere sahip kadınlar için de birbirinden konforlu desteksiz sütyen alternatifi sunan Suwen, şık tasarımları ile farklı bedenlerin yanı sıra farklı zevklere de hitap ediyor!

Modeline Göre Kadın Desteksiz Sütyen Modelleri

Dantelli Desteksiz Sütyenler

İç giyimde klasik şıklık söz konusu olduğunda dantelli sütyen modelleri ilk sıradaki yerini her zaman korumaya devam ediyor! Suwen ise dantelli desteksiz sütyen modelleri ile bu ikonik şıklığı üst düzey konfor eşliğinde sunuyor.

Düz/Sade Desteksiz Sütyenler

Düz desteksiz sütyen modelleri, pürüzsüz dokuları ile sade ve ince kumaşlı giysilerin içine tercih etmek için en ideal modelleri oluşturuyor. Ayrıca sade desteksiz sütyen modelleri, minimal tasarımların şık görünümdeki güçlü etkisine inanan kadınlar için de bir adım öne çıkıyor. Siz de bu modelleri keşfetmek için sayfanın üst kısmına tekrar göz atabilirsiniz!

Kadın Desteksiz Sütyenler Hakkında Sık Sorulan Sorular

Desteksiz Sütyen Nedir?

Desteksiz sütyen, kup kısımlarının içerisinde ekstra dolgu bulunmayan sütyen modellerini ifade ediyor. Suwen, sizler için farklı beden, stil ve kalıp özelliklerine sahip pek çok desteksiz sütyen alternatifi sunuyor!

Dolgulu-Dolgusuz Sütyen Farkı Nedir?

Dolgulu sütyenler, yarım ya da full dolgulu olmak üzere ikiye ayrılıyor. Bu modellerin kup kısımlarında göğüsleri olduğundan büyük göstermeye yardımcı olan dolgular yer alıyor. Dolgusuz sütyenlerde ise böyle bir ekleme bulunmuyor. Suwen, özgün tasarıma sahip şık sütyen modelleri arasında her iki seçeneğe de yer veriyor.