Secure Checkout Secure Checkout
1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo!
 • image-alt-tag-content
 • image-alt-tag-content

Destekli / Push Up Sütyen

35 ürün bulundu.
 • image-alt-tag-content
 • image-alt-tag-content
Resim Lazer Kesim Dikişsiz Push Up Sütyen - PARLAK MAVİ

Lazer Kesim Dikişsiz Push Up Sütyen - PARLAK MAVİ

 • 1249,99 TL
 • 937,49 TL
%25 İNDİRİM
Resim Super Push Up Sütyen - SİYAH

Super Push Up Sütyen - SİYAH

 • 1099,99 TL
 • 824,99 TL
%25 İNDİRİM
Resim Super Push Up Straplez Sütyen - TEN RENGİ

Super Push Up Straplez Sütyen - TEN RENGİ

 • 1099,99 TL
 • 824,99 TL
%25 İNDİRİM
Resim Wonder Push Up Sütyen - SİYAH

Wonder Push Up Sütyen - SİYAH

 • 1199,99 TL
 • 899,99 TL
%25 İNDİRİM
Resim Charm Destekli Sütyen - PEMBE

Charm Destekli Sütyen - PEMBE

 • 1199,99 TL
 • 899,99 TL
%25 İNDİRİM
Resim Super Push Up Sütyen - VİZON

Super Push Up Sütyen - VİZON

 • 1099,99 TL
 • 824,99 TL
%25 İNDİRİM
Resim Charm Destekli Sütyen - LİLA

Charm Destekli Sütyen - LİLA

 • 1199,99 TL
 • 899,99 TL
%25 İNDİRİM
Resim Charm Destekli Sütyen - EKRU

Charm Destekli Sütyen - EKRU

 • 1199,99 TL
 • 899,99 TL
%25 İNDİRİM
Resim Vintage Destekli Sütyen - ÇİÇEK BASKILI

Vintage Destekli Sütyen - ÇİÇEK BASKILI

 • 1299,99 TL
 • 974,99 TL
%25 İNDİRİM
Resim Charm Destekli Sütyen - SİYAH

Charm Destekli Sütyen - SİYAH

 • 1199,99 TL
 • 899,99 TL
%25 İNDİRİM
Resim Charlene Destekli Sütyen - ŞEKER PEMBESİ
Tükendi

Charlene Destekli Sütyen - ŞEKER PEMBESİ

 • 1149,99 TL
 • 349,99 TL
%70 İNDİRİM

Suwen Kadın Destekli/Push Up Sütyen Modelleri

Her kadın, cinsiyetine özgü yönleri ve kendine has ayırt edici özellikleri ile dikkat çekici bir güzelliğe sahip. Fakat kusursuz bir görünüme ulaşmayı arzulayan kadınlar için elbette, her zaman daha fazlası var! Destekli sütyenler ise bu konuda açık ara en büyük yardımcılardan biri… Göğüsleri olduğundan daha dik ve hacimli gösteren destekli/push up sütyenler, kadın vücudunun estetik yönünü ön plana çıkararak daha özgüvenli hissetmeye yardımcı oluyor.

Destekli veya push up adıyla bilinen bu dolgulu sütyen modellerinde, çarpıcı bir görünüm kadar rahatlık da en önemli koşullar arasında yer alıyor. Yüksek kaliteli kumaş seçimleri, ideal kalıpları ve özgün tasarım çizgisiyle Suwen, kadınların bu arayışına birbirinden şık ve konforlu push up/destekli sütyen modelleri ile yanıt veriyor. Her alanda mükemmelliği hedefleyen siz kadınlara ise sadece, bu göz alıcı seçenekler arasından seçim yapmak kalıyor!

Dilerseniz Suwen tüm sütyenler kategorisinde bulunan push up sütyen çeşitlerinden dilediğinizi sepete ekleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz!

Modeline Göre Kadın Destekli/Push Up Sütyen Çeşitleri

Dantelli Destekli/Push Up Sütyenler

Push up sütyenlerin göğüslere hacim kazandıran formu, dantel detaylar sayesinde çok daha dikkat çekici bir estetiğe kavuşuyor. İç giyimde sizin de tercihiniz iddialı bir görünüm ise seçiminizi Suwen’in dantelli sütyen modellerinden yana yapabilirsiniz.

Düz/Sade Push Up Sütyenler

Üzerinde herhangi bir işleme bulunmayan düz/sade model destekli sütyenler, dar veya ince giysilerin altında pürüzsüz bir görünüme sahip olması bakımından avantaj sağlıyor. Suwen’in günlük stilinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz sade/düz destekli sütyen modellerini incelemek için yeniden sayfanın üst kısmına dönerek keşfe başlayabilirsiniz!

Dikişsiz Push Up Sütyenler

Dikişsiz/lazer kesim destekli sütyenler, giysilerin altında hiçbir şekilde belli olmaması sayesinde pek çok stile ve giysiye uyumlu bir şekilde eşlik edebiliyor. Hem üst giyim parçalarınızda pürüzsüz bir görünüme hem de daha hacimli göğüslere kavuşmak için, Suwen’in dikişsiz destekli sütyen modellerine şimdi yeniden göz atmaya ne dersiniz?

İpli Push Up Sütyenler

İp detayları, cesur görünümleri ile kadın iç giyiminin en iddialı modellerinden biri olarak popülerliğini yıllardır koruyor. Suwen ise ipli destekli sütyen modelleri ile bu çekici görünümü hiç olmadığı kadar nefes kesici bir boyuta taşıyor!

Formuna Göre Kadın Destekli/Push Up Sütyen Modelleri

Balkonet Push Up Sütyenler

Balkonet destekli sütyenler, iç kup bölümünün yan ve alt kısımlarında bulunan dolguları sayesinde göğüslere dik bir görünüm kazandırırken, göğsün üst yarısını da zarif bir şekilde açıkta bırakıyor. Bu sayede anında daha dolgun ve çekici bir görünüm sağlıyor. Göğüslerinize adeta baştan yaratılmış bir görünüm kazandırmak için siz de tercihinizi Suwen’in balkonet destekli sütyen modellerinden yana yapabilirsiniz.

Straplez Push Up Sütyenler

Çıkarılabilir askıları sayesinde askısız, tek omuzlu veya sırt dekolteli giysilerle uyumlu bir ikili olan Suwen straplez destekli sütyen modelleri, iç kısımlarında yer alan silikon bantları sayesinde kayma, düşme vb. riskler olmadan rahatça kullanılabiliyor. Böylece gün boyu sabit kalan bu modeller, hayal edilen görünüme maksimum konfor ve güven eşliğinde kavuşmayı sağlıyor.

Yardımcı Materyaline Göre Kadın Destekli/Push Up Sütyen Modelleri

Balenli Push Up Sütyenler

Suwen’in destekli sütyen modelleri, istenen dik ve dolgun görünümün daha güçlü bir şekilde sağlanabilmesi için balenli olarak üretiliyor. Güçlendirilmiş dikiş hatları sayesinde batma veya çıkma riskini ortadan kaldıran bu balenli destekli sütyen modelleri, istediğiniz rahatlığa kavuşmak için ihtiyacınız olan tüm şartları Suwen’in yüksek kalite farkı ile karşılıyor!

Sabit Askılı Push Up Sütyenler

Sabit askı yapısına sahip olan destekli sütyenler, askının gün içerisinde çıkma ihtimalini ortadan kaldırarak gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Aynı zamanda askı uzunluğunun değiştirilebilmesini sağlayan minik aparatlarıyla, göğüslerin diklik derecesinin de ayarlanabilmesini sağlıyor. Uzun kollu, kısa kollu veya kolsuz üst giysilerinizle rahatlıkla kullanabileceğiniz sabit askılı destekli sütyen modelleri, bu rahatlığı bir de Suwen farkıyla deneyimleyebilmeniz için yukarıdaki ürün seçenekleri arasında sizi bekliyor!

Çıkarılabilir Askılı Push Up Sütyenler

Straplez sütyen olarak kullanım imkânı için tasarlanan çıkarılabilir askılı destekli sütyenler, günlük giyimden şık davetlere kadar her yerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Konforlu ve opsiyonel yapıları ile hem her gün takmak isteyeceğiniz hem de uzun yıllar boyu yeni gibi kullanabileceğiniz çıkarılabilir askılı destekli sütyen modellerini arıyorsanız, Suwen sizin için de doğru tercih!

Kumaş Çeşidine Göre Kadın Destekli/Push Up Sütyen Modelleri

Mikrofiber Push Up Sütyenler

Tamamen yumuşak dokudan oluşan göğüs bölgesi, özellikle yaz aylarında kadın vücudunun en çok terleyen kısımlarından biri oluyor. Bunun için Suwen, tüm destekli sütyen modellerinin iç kup kısmında özel mikrofiber kumaş kullanıyor. Pürüzsüz dokuları ile cilt üzerinde ikinci bir ten hissi yaratan Suwen mikrofiber destekli sütyen modelleri, fazla nemi hızlıca emerek gün boyu kuru ve rahat hissedilmesini sağlıyor.

Yarı Parlak Kumaşlı Sütyen Modelleri

Suwen sütyenlerin iç kup bölümü dışında kalan kısımlar, canlı renklerinin ve dayanıklı yapılarının uzun yıllar boyunca korunabilmesi adına polimer bazlı ipliklerden üretiliyor. Hem dış yüzey hem de dantel yapımında kullanılan bu ultra dayanıklı ve cilt dostu iplikler, sırt bandının esnek bir yapı kazanması için ise elastan ipliklerle destekleniyor. Böylece ortaya, uzun ömürlü ve maksimum konforlu Suwen sütyen modelleri çıkıyor.

Push Up/Destekli Sütyenler Hakkında Sık Sorulan Sorular

Destekli Sütyen Nedir?

Destekli sütyen adlandırması, iç kup bölmelerinin yan ve alt kısımlarında yumuşak dolgu malzemesi bulunan sütyenleri ifade ediyor.

Push Up Sütyen Ne Demek?

Push up sütyen tamlamasında yer alan “push-up kelimesi, İngilizcede yukarı itmek, kaldırmak anlamlarında kullanılıyor. Bu bağlamda “push up sütyen” kavramının tam Türkçe karşılığı da kaldırıcı sütyen oluyor.

Destekli Sütyen Neden Kullanılır?

Destekli sütyenler küçük, sarkık ve orantısız göğüslere daha dolgun, dik ve şekilli bir görünüm kazandırmak amacıyla kullanılıyor. Ancak göğüs şekli fark etmeksizin, daha çekici bir görünüm elde etmek amacıyla tüm kadınlar tarafından tercih edilebiliyor.

Destekli ve Dolgulu Sütyen Farkı Nedir?

Destekli sütyenlerde bahsi geçen destekler, aslında iç kup kısımlarında yer alan kabarık görünümlü dolgu malzemelerinden oluşuyor. Dolayısıyla destekli sütyen ve dolgulu sütyen, eş anlamlı olarak birbirlerinin yerine kullanılıyor.