Koton Pijama

Suwen koton pijama modelleriyle en güzel uykular sizin olsun! Pamuklu kumaşın hassas sıcaklığı gece boyu sizi sarıp sarmalasın. Yeni güne başlarken vücudunuz daha zinde ve dinlenmiş şekilde uyansın. Günün yorgunluğunu attığınız derin gece uykusunda Suwen koton pijamalar sayesinde hayalinizdeki konforu yakalamaya hazır olun. Saten, kadife pijamalara alternatif olan pamuklu modeller, uyku öncesinde, uyku anında ve sonrasına kendinizi hiç olmadığınız kadar rahat hissetmenizi sağlıyor. Koton pijamalar arasında her yaşa hitap eden, farklı tarzlarda birçok model seçeneği bulunuyor.

Maskülen Pijamarlarla Uykunuzda Bile Şıklığınızdan Ödün Vermeyin
Suwen'in koton pijama takımları arasında birbirinden farklı tasarımlar yer alıyor. Maskülen tarzı seven güçlü kadınlar, erkeksi detayların bulunduğu koton pijama takımı seçeneklerine göz atıyor. Beğendiğiniz koton pijama erkek giyimden esinlenen detaylara sahipse uyku için seçmiş olduğunuz kıyafet siz isteseniz de istemeseniz de şık bir görünüm kazanıyor. Yaka ve düğme detaylarıyla ön plana çıkan maskülen koton pijama fiyatları gayet uygun seviyelerde bulunurken ve rahatı kadar şıklığına önem veren kadınların tercihini oluşturuyor. Görsel açıdan takım elbiseyi hatırlatan koton pijama modelleri; her yaşta kullanılabiliyor.

Sevimli Desenlerle Renklendirilmiş Pijamalar
Her ne kadar ilk bakışta genç kızlara hitap ettiği düşünülse de cıvıl cıvıl desenlerle donatılmış renkli koton pijama takımları 7'den 70'e herkesin ilgisini çekiyor. İçindeki çocuğu gün yüzüne çıkarmak isteyen her kadın, tatlı desenlerin yer aldığı pijama takımlarına beğeni ile yaklaşıyor. Çizgi film ve animasyon karakterlerinin resmedildiği koton pijama seçenekleri, kendinizi şımartmak için güzel bir fırsat olabilir! İçinizdeki çocuğu geceleri serbest bırakmak, ruhunuza iyi gelebilir. Üstelik Suwen'in bu konseptte tasarladığı pijamaları tamamlayan aksesuarlar da yine Suwen'in ürün gamında yer alıyor. Renkli, desenli bir koton pijama altı ile aynı desenleri içeren göz bandı ve panduflara Suwen'de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Set halinde satılan koton pijama takımları sayesinde uyku anında tarzınızı konuşturabilir; çeşitli aksesuarlarla pijamanızın üzerindeki karakterlerden bile daha sevimli bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Kruvaze Yakalı Koton Pijamalarla Hem Rahat Hem Çekici Olun
Kim demiş pijamalar düz kesim olmalı diye? En şık davetlerde ve özel günlerinde kadınların tercih ettiği kruvaze yakalı bluzlar, Suwen'in pijama koleksiyonunda da karşınıza çıkıyor. En rahat kumaş türü olmasına rağmen pamuklu ürünlerle uykuda şıklığı yakalamak isteyenler, kruvaze yakalı koton pijama bayan ürünlerini tercih ediyor. Sabahlık tarzında bağcıkları bulunan bu ürünlerde ekoseli, çizgili ve düz renkli tasarımlar öne çıkıyor. Üst bluzu düz renk olan koton pijama pantolon kısmında genellikle farklı renk ve desenlerden oluşuyor. 

Tarzınıza uygun olarak en güzelini seçebileceğiniz koton pijamalar, gece boyu konforlu bir şekilde dinlenmenizi sağlıyor. Antibakteriyel ve terletmeyen kumaşlarla çalışmaya özen gösteren Suwen'in birbirinden şık koton pijama modellerine sahip olmak için, beğendiğiniz ürünleri birer birer sepete atmanız gerekiyor.