Dantelli

Dantelli Külot

Muhteşem kesim ve modelleri ile kadınları mutlu etmeyi başaran Suwen'in dantelli külot modelleri feminen stilinize vurgu yapıyor. Dantelin gizemini iç çamaşırlarında büyük bir ustalıkla kullanmayı başarmış olan markanın iç çamaşırları daha çekici görünmenin sırlarını veriyor. Kadınların tenine en çok yakışan ve kadınsı detayları öne çıkaran dantelli kilotlar, dantel kumaş kullanımı ile dış giyimleri kadar iç giyimine de özenen kadınların tercihi oluyor. Yüksek bel, düşük bel, normal bel gibi seçenekleri olan Suwen bayan dantelli külot modelleri ince detayları ile harika duygular uyandırıyor.

Suwen Kadını Daha Alımlı
Olduğundan daha çekici bir görselliğe sahip olmak isteyen her kadının kişisel beğeni kriterlerine uygun model ve renkte ürünleri bulunan Suwen, bayan dantelli külot modelleri ile büyülemeyi başarıyor. Rahatlığının yanı sıra pek çok yıkamaya karşı bozulmayan dantel örgüsü ile dikkat çeken dantelli külot modelleri hemen her kadının gardırobunda yerini alıyor. Her kadının bedenine uygun dantel detayı ile süslenmiş olan dantelli külot seçenekleri arasında kumaş ve dantelin birleşimi olan yüksek bel daha kip ve şık görünmeyi sağlayan külotlar da bulunuyor. Genellikle romantik ve duygusal kadınların severek gün içerisinde giydiği külot modelleri kadınların ruhunu dinginliğe ve aşka taşıyor. Daha cüretkar bir model olarak dantelli string seçenekleri ise cesur ve kendine güveni olan kadınların iç giyim tercihleri arasında bulunuyor. Önden bakıldığında normal külot gibi görünen string külot modeli arkada kalçaların arasında ince bir şerit yardımı ile ön tarafla birleşiyor. Kalçaları olduğundan daha alımlı ve çekici gösteren string kullanımı oldukça rahat olduğu için pek çok kadının en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Gece uyumadan evvel stringlerin üzerine dantelli şort modelleri de tercih edilebiliyor.  Özellikle ince ve dar kumaşlı kıyafetlerin altında kalçanın iki yanında beliren külot izinden hoşlanmayanların imdadına yetişen Suwen string seçenekleri konfora ve görselliğe aynı anda önem veren kadınların beğenisine sunuluyor.

Modası Geçmek Bilmeyen Dantelin En Güzel Renkleri Suwen'de!
Yüzyıllardır gelinliklerde, kıyafetlerde veya iç giyimde bir cazibe öğesi olarak dantel kumaştan yapılan şeffaf dantelli külot koleksiyonları da kadınların severek kullandığı iç çamaşır modelleri arasında bulunuyor. Görsel olarak bir zevk yaratan bayan dantelli külot tasarımları farklı renk seçenekleri ile kişisel beğenilere hitap ediyor. Daha olgun ve net tavırlara sahip bir kadın iseniz ve buğday ten renginiz var ise siyah dantelli külot modellerini, daha açık tenli ve cazibeli bir kadınsanız kırmızı dantelli külot seçeneklerini deneyebilirsiniz. Her ten rengi ile uyum sağlayan beyaz dantelli külot seçenekleri ise masumiyeti ve saflığı temsil ediyor. Ruhunda daha şen, gülmeyi ve eğlenmeyi seven çocuk ruhlu kadınlar ise pembe dantelli külot modelleri ile kendini buluyor. Külotların her rengi ile muhteşem uyum yakalayan transparan sütyenler ile kolayca kombin yapılabiliyor. Görsel olarak zevk veren ve iyi hissettiren iç çamaşır modelleri, kendinize güven duymanızı destekliyor. 
S, M, L'den XL, XXL gibi farklı kalıplara sahip dantelli külot koleksiyonunun yanında sütyen, atlet, korse, aksesuar, pijama ve gecelik gibi tüm iç giyim ihtiyaçlarınızda Suwen yanınızda.   Uygun fiyat seçenekleri ile kolayca satın alarak deneyebilirsiniz.