Bustiyer

Bustiyer

Size kendinizi hem rahat hem de çekici hissettirecek tasarımların adresi olan Suwen, sütyen, iç çamaşırı, pijama koleksiyonlarının ardından; zarafet ve şıklığı birleştirdiği büstiyer tasarımları ile gardroplarınızda yerini alıyor. Her zaman kaliteli duruşun altını çizen, kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayan iç çamaşırı koleksiyonları ile öne çıkmayı başarıyor. Geçmişten günümüze kadar tarihin büyük bir kısmında kadınların vazgeçilmezlerinden olan büstiyer modelleri gündelik kullanımların dışında özel günlerinizde de şıklığınızı tamamlıyor. 1920'lerde ince bel modası ile yerini sağlamlaştıran büstiyerin tarihi çok eskilere dayanıyor. O yıllarda, beli incelterek kadınsı güzelliğin dışa vurumunu güçlendiren bir aksesuar olarak kullanılıyor. Ancak artık büstiyerler çok daha farklı kullanım alanlarına sahip. Şık bir takımın içinde de, spor bir kıyafetin tamamlayıcısı olarak da kullanılabiliyor. Suwen şık büstiyer tasarımları ile modayı yeniden yorumlarken, tarzınızın da altını çiziyor. Blue jean üzerine giyebileceğiniz spor bir model ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Çekici ve cazibeli bir görünüm elde etmek isteyen kadınlar için büstiyerler iç çamaşırı olmanın dışına çıkarak özel davetlerden gündelik hayata kadar geniş bir kullanım alanı sunuyor. Suwen sadece büstiyerleri ile değil, başta iç çamaşır modelleri olmak üzere, pijama, korse ve aksesuarları ile de göz dolduruyor.

Dantelin Dayanılmaz Cazibesi Büstiyer Tasarımları İle Buluşuyor 

Vücut proporsiyonuna göre doğru seçilmiş bir dantelli büstiyer ile şıklığını tamamlayan bir kadın cazibesinin gücünü de arttırmayı başarıyor. Dantelin cazibesini, büstiyerin şekillendirici özelliği ile birleştirerek muhteşem tasarımlar ortaya koyan Suwen, size kendinizi çok daha iyi hissettiriyor. Aynada kendisini beğenen her kadının, ayakları yere daha sağlam basıyor ve hem görünüşüyle hem de duruşuyla girdiği her ortama imzasını atıyor. Kendine güvenin temel kaynağı ise sağlıklı olmak ve bakımlı görünmek olduğu biliniyor. Kişisel hijyenden başlayarak, iç çamaşırlarına sonra da dış giyime kadar süren yolculuktaki her adım en az diğer kadar büyük önem taşıyor. Şimdilerde büstiyerleri iç giyim olmaktan çıkaran abiye büstiyer tasarımları ise göz dolduruyor. Ne istediğini bilen, çekiciliğini kendine güveninden alan kadınlar, abiye bir model ile kombinledikleri şık bir etek ya da pantolon ile bir davete katılıp tüm bakışları üzerinde toplamayı başarıyor. Günümüz kadınları dantelli büstiyer ya da abiye büstiyer ile tamamladıkları bir kombin ile hem şık hem de son derece alımlı  görünebiliyor. 

Stil Sahibi Kadınların Tercihi!

Suwen tasarımlarında kullanmış olduğu kumaş ve aksesuarların kalitesi ile bir adım daha öne çıkmayı başarıyor. Rahatlık ve konforu sunarken tarzından da ödün vermeyen büstiyer çeşitleri ile kimi zaman özenli kimi zaman da çabasız bir şıklık sunuyor. Görünüşüne özen gösteren kadınlar, siyah büstiyer ile tamamladığı bir takım ile özel davetlerden, iş görüşmesi ve toplantılarına kadar dahil olduğu her ortama uyum sağlayabiliyor. Yine iç giyimin tarzını tamamladığını düşünen stil sahibi kadınlar, büstiyer takım modellerini tercih ediyor. Büstiyer sütyen rahatlığını deneyimleyen modern kadınlar ise, bu tarz sütyenler ile vücudunda görünmesini istemediği fazlalıklarını kapatabiliyor. Tek olarak ya da ceketlerin ve gömleklerin içine giyilerek kullanılan  Suwen büstiyer bluz modelleri de kusursuz işçiliği ve dikim kalitesi ile göz dolduruyor.
 
Kendisine özgü tarzı ve kalitesiyle öne çıkan büstiyerler yüzyıllardır kadınların gözdesi! Çeşitli amaçlarla giyilmesine rağmen vardıkları nokta her zaman mutluluk ve özgüven oluyor. Her tarz ve modelde tasarlanan Suwen büstiyer modelleri ise, kadınların kendilerine ait olan cazibeye sahip çıkmasını sağlıyor. Siz de Suwen marka büstiyer çeşitlerinden birini hemen sepetinize atabilir, gardırobunuzda feminen bir parçaya yer açabilirsiniz.