Strapless

Straplez Body

Hem şık hem rahat giyinmeyi arzulayan kadınların tercihi straplez body modelleri yaz kış kullanım kolaylığı sunuyor. Tişört ve yazlık elbise giydiğinde atlet askısının görünmesini istemeyen kadınlar, artık kazak ve kışlık kıyafetlerin altında da straplez body kullanmaktan vazgeçemiyor. Estetik kazanımlarının yanı sıra Suwen'in ürünlerinde kullandığı anti bakteriyel kumaşların avantajları bu seçimlerde büyük rol oynuyor.

Özgüveninizi Tazeler! 
İç giyiminizin yürüyüşünüzü bile etkilediğini biliyor musunuz? İç giyiminiz ne kadar kaliteli ve rahat olursa siz de o kadar rahat ve kendine güvenen bir duruşa sahip olursunuz. Sürekli düzeltmeniz, müdahale etmeniz gereken bir kıyafet ile bulunduğunuz ortama ne kadar konsantre olabileceğinizi bir düşünün. İster yazlık ister kışlık bir kıyafet giyin, içinizde straplez body varsa hareket ettikçe düzeltmeniz gereken, yer değiştiren, düşen askı sorununuz olmaz. Vücudu mükemmel şekilde saran formu ile ne kadar hareketli bir gün geçirirseniz geçirin, içten gelen bu rahatlık, aynı zamanda güçlü bir duruş, kendine güvenen bir yürüyüş demek. Yazın kolsuz elbiseler, straplez bluzlar, kışın düşük omuzlu kazaklar ile kullanabileceğiniz straplez badi modelleri, ten renginize uyumlu pastel renk tonları ile günlük kullanımın vazgeçilmez parçaları. Açık renk tişört, elbise ve yumuşacık kazakların altına rahatlıkla giyeceğiniz beyaz ve ekru, koyu renk kıyafetler ile uyumlu siyah straplez badi modelleri ise zevkinizle ve teninizle uyumu yakalamanız için ideal.

Straplez Body Seçenekleri Hem Konforlu Hem Sağlıklı!
Teninize direkt temas eden, gün boyu üzerinizde taşıyacağınız bir kumaşın kalitesi, dayanıklılığa etki ettiği gibi sağlığınıza da etki eder. Bu nedenle, vücut terini pamuktan daha çabuk emen, nemi vücuttan uzaklaştıran, hava alan ve çabucak kuruyan anti bakteriyel kumaş ile üretilmiş bir straplez badi hem sağlık hem de konfor açısından vazgeçilmeziniz olur. Yazın size doğal bir koruma sağlayan, terlemeden oluşan rahatsızlığı minimuma indiren bu badiler, tüm gün boyunca jean üstünde ya da dekoltesini kapatmak istediğiniz bir tişörtün altında rahatlıkla kullanılabilir. Suwen markasının sunduğu özel anti bakteriyel kumaş ile dokunmuş straplez body seçenekleri, günlük kullanım ve spor saatlerine uygun olduğu kadar gece kıyafetlerinin de kurtarıcısı olarak öne çıkar. İster dökümlü ister vücudu saran kesimde olsun, abiye kıyafetlerinizin içinde ince yapısıyla rahat edebileceğiniz bir straplez body ile şıklıktan ödün vermeden maksimum konfora ulaşabilirsiniz.

İster gününün büyük bölümünü ev dışında geçiren çalışan bir kadın ister ev yaşantısının düzenleyicisi bir kadın olun rahatlık, sağlık ve şıklık, giyiminizde her zaman öncelikli olacaktır. Suwen, kadınların bu önceliklerine uygun modellere imzasını atarak yıllardır iç giyimde kadınları mutlu ediyor. Rahat pijama, şık gecelik ya da göğüslerinizi tam anlamı ile saran mükemmel kalıplara sahip sütyen modelleri ile ev giyim ve iç giyim konusunda uzman olan Suwen, çeyiz ürünleri ile de evlilik arifesinde olanların imdadına koşuyor. Kaliteli ürünleri ile göz doldururken konfordan asla taviz vermeyen tasarımlarıyla beğeni kazanan Suwen'de ihtiyacınız olan straplez body ve tüm ürünleri uygun fiyatlarla sepetinize atabilirsiniz.