Çeyiz

Çeyiz

Geleneklerimizin en güzel yönü de özel günlerimizi unutulmaz kılacak alışkanlıkları bize kazandırmış olması. Yıllar öncesinden bugüne uzanan çeyiz geleneği ve bu kapsamda yapılan çeyiz alışverişi de bu güzel alışkanlıklardan biri. Birbirinden farklı ve şık tasarımlarla hazırlanan çeyizlik ürünler, evlilik hazırlığı içerisindeki tatlı heyecanların doyasıya yaşanmasına yardımcı oluyor. Düğün öncesindeki ince detayları çeyiz listesi ile tamamlarken bir yandan da yıllarca akılda kalacak hatıralara anlam katılıyor. Düğün gününün tatlı telaşı içinde gelinliği tamamlayan, rüyaları gerçek kılan çeyiz seti seçimi, gelin adaylarının güzelliğine güzellik ekliyor ve gelinin en özel gününü unutulmaz yapıyor. Suwen, gelin adaylarını çeyiz koleksiyonu ile bu en güzel ve özel günde de yalnız bırakmıyor, hayallerinizi tasarımlarındaki özel dokunuşları sayesinde gerçeğe dönüştürüyor. Sabahlık modelleri, pijama ve gecelikler, baby doll setler, pijama setleri, sütyen, külot ve iç çamaşırı setleri ile sunduğu özel çeyiz listesini gelin adaylarının beğenisine sunuyor.  

Çeyiz Setinde Her Parça Özel Olarak Seçilmeli
Gelinler hayallerine yaklaştıkları o özel anlar için özel tasarımları tercih ediyor. Tüm özel gecelere güzel bir başlangıç için dantel detaylarla süslenmiş kısa ve uzun gecelikler çeyiz listesi içinde ayrıcalıklı yerini alıyor. Romantizmi simgeleyen saten gecelik modelleri, gecelerinizi çok daha çekici hale getirirken, farklı renk ve modellere sahip ipek tulumlar çeyiz setinize cazibe ekliyor. Şık bir geceliğin tamamlayıcısı ise elbette şık bir sabahlık... Romantik bir sabaha uyanmak isteyen çiçeği burnunda gelinlerin vazgeçilmezi sabahlıklar, kendi yuvalarında romantik anlar düşleyen gelinlerin, gelin olmanın ayrıcalığını sürdürmesine yardım ediyor. Çeyiz setini olmazsa olmazı uzun veya kısa bir geceliğin yanında rahat bir pamuklu bir pijama takımı da günü kurtaran parçalardan. İpeksi yumuşaklığı asaletle buluşturan saten pijama takımı seçenekleri ise romantizmi tüm detayları ile yorumlarken dantelli, ince askılı, derin dekolteli baby doll setler çeyiz bohçasındaki cazibesini koruyor. 
Tüm ayrıntıların titizlikle tasarlandığı gelinler için iç çamaşırı setleri özel detaylarla süsleniyor. Sütyen ve külotların rahatlık kadar şıklığı da hissettirmesi, gündelik yaşamda önem kazanıyor. Bu noktada dantel detayların yer aldığı Suwen iç çamaşırı setleri hem tasarımları hem doku hem de konforlu formları ile gelin adaylarını cezbediyor. İç çamaşırı setleri, göğsü tam olarak saran sütyen kalıpları ve mükemmel külot dizaynları ile Suwen, kadın olmanın tüm ayrıcalıklarını yaşamanız için özel tasarımlar sergiliyor. Straplez, dolgulu ya da dolgusuz sütyenler, slip, string, toparlayıcı veya dantelli külotlar sizi aynanın karşısından kendinizi alamayacağınız muhteşem bir bedene kavuşturuyor. 

Gelinlerin Çeyiz Seçiminde Romantik Esintiler Tercih Ediliyor
Zarif dantel süslemeler, cesur dekolteler, rahatlıktan ödün vermeden ama şıklığı da göz ardı etmeden Suwen’in geniş ürün yelpazesi içerisinde yer buluyor. Romantik ekru, sade beyaz, tutkulu kırmızı, cesur siyah renklerle hazırlanan çeyiz tasarımları yumuşak kumaşları ile bedeninizi şımartmayı başarıyor. Suwen iç giyim çeyiz koleksiyonu, ruhunuzu yansıtan tasarımları ile dikkat çekerken saten ve ipeğin asil dokunuşlarını, şifonun kışkırtıcı etkisi birleştiriyor. Gelin çeyizi, sadeliği, şıklığı, zarafeti ve rahatlığı ön plana çıkarırken şifon, saten, dantel tasarımları zarif dokunuşlarla tamamlayan modeller, gelin adaylarını gecenin yıldızı olmaya davet ediyor. 

Gelinlerin Çeyiz Listesi ve Alışverişi Hayallerine Uzanıyor
Suwen'in romantik gecenizi tamamlayan iç çamaşır, gecelik ve pijama koleksiyonu, sizi kusursuz bir çeyiz setine kavuşturuyor. Hayalinizdeki çeyize ve rüyalarınıza eşlik edecek eşsiz tasarımlara zahmetsizce ulaşmanızı sağlayan Suwen, mağaza mağaza dolaşmanıza gerek kalmadan online alışveriş kolaylığını sunuyor. Hemen şimdi tüm setinizi tamamlayabilir, en kaliteli ürünlere en uygun fiyatla ulaşmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz...